پرش لینک ها
احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin تا قیمت بالای 20 سنت

دوج کوین به عنوان یک ارز دیجیتال پر حاشیه در هفته گذشته توانسته رشدی بالای ۸۰ درصد را تجربه کند. قیمت اخیر آن با توجه به رشد سریع اتفاق افتاده، به ۰.۰۷ دلار آمریکا، یعنی ۷ سنت رسیده است.

با آغاز سال جدید میلادی و از سر گیری معاملات در این فصل جدید، باور عمومی بر این است که قیمت Doge Coin رو به رشد خواهد بود. در صورتی که شاهد ورود گاوهای بازار و شکل گیری روند صعودی و بازار Bullish باشیم، انتظار می رود که در آینده بسیار نزدیک قیمت معاملاتی ارز دیجیتال Doge Coin به ۰.۰۸۸ دلار آمریکا برسد.

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

تریدها و معاملات هفته های آینده برای تعیین وضعیت این ارز دیجیتال تعیین کننده خواهد بود که آیا می تواند در روند صعودی خود قرار بگیرد یا خیر. قیمت معاملاتی ۰.۰۷ دلار که در حال حاضر شاهد آن هستیم، به عنوان یک محرک برای شکستن مقاومت ۰.۰۸ دلار در نظر گرفته می شود و در گام های بعدی می تواند به سطح های بالاتر ۰.۱۰ و ۰.۱۵ برسد.

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

با رد شدن قیمت از این سطح ها، پتانسیل رشد تا حدود ۴۰ درصد در قدم بعدی را می توان برای این Crypto Currncy متصور بود. بر اساس پیش بینی های معتبر،‌ در آینده نزدیک شاهد قیمت ۰.۲ دلاری برای Doge Coin خواهیم بود. از سوی دیگر، اکوسیستم دوج کوین در حال معرفی قابلیت های دیگری همچون:

  • Dogecoin makeover
  • Libdogecoin
  • Dogecoin Standard
  • GigaWallet

و سرویس های دیگر نیز می باشد; لذا، در آینده دور می توان رشد قیمتی برای این ارز دیجیتال را تا سطح یک دلار هم در نظر گرفت.

منابع: cryptonews, investing, medium

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن