احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin تا قیمت بالای ۲۰ سنت

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

دوج کوین به عنوان یک ارز دیجیتال پر حاشیه در هفته گذشته توانسته رشدی بالای ۸۰ درصد را تجربه کند. قیمت اخیر آن با توجه به رشد سریع اتفاق افتاده، به ۰.۰۷ دلار آمریکا، یعنی ۷ سنت رسیده است.

با آغاز سال جدید میلادی و از سر گیری معاملات در این فصل جدید، باور عمومی بر این است که قیمت Doge Coin رو به رشد خواهد بود. در صورتی که شاهد ورود گاوهای بازار و شکل گیری روند صعودی و بازار Bullish باشیم، انتظار می رود که در آینده بسیار نزدیک قیمت معاملاتی ارز دیجیتال Doge Coin به ۰.۰۸۸ دلار آمریکا برسد.

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

تریدها و معاملات هفته های آینده برای تعیین وضعیت این ارز دیجیتال تعیین کننده خواهد بود که آیا می تواند در روند صعودی خود قرار بگیرد یا خیر. قیمت معاملاتی ۰.۰۷ دلار که در حال حاضر شاهد آن هستیم، به عنوان یک محرک برای شکستن مقاومت ۰.۰۸ دلار در نظر گرفته می شود و در گام های بعدی می تواند به سطح های بالاتر ۰.۱۰ و ۰.۱۵ برسد.

احتمال رشد ۲ برابری Doge Coin

با رد شدن قیمت از این سطح ها، پتانسیل رشد تا حدود ۴۰ درصد در قدم بعدی را می توان برای این Crypto Currncy متصور بود. بر اساس پیش بینی های معتبر،‌ در آینده نزدیک شاهد قیمت ۰.۲ دلاری برای Doge Coin خواهیم بود. از سوی دیگر، اکوسیستم دوج کوین در حال معرفی قابلیت های دیگری همچون:

  • Dogecoin makeover
  • Libdogecoin
  • Dogecoin Standard
  • GigaWallet

و سرویس های دیگر نیز می باشد; لذا، در آینده دور می توان رشد قیمتی برای این ارز دیجیتال را تا سطح یک دلار هم در نظر گرفت.

منابع: cryptonews, investing, medium

مقالات مرتبط

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

“تحلیل شباهت‌های کلیدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و امروز | رد کردن سطوح تاریخی معاملات و تشابه با نقطه برگشتی bull-bear”

با شکل گیری سطوح مقاومت جدید و احتمال رسیدن BitCoin به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار، عدم حضور چشمگیر نهنگ ها باعث ایجاد شک نسبت به این روند صعودی و نقطه برگشتی مورد انتظار شده است. در سال ۲۰۱۹ هم روند قیمتی مشابه اما در بازه زمانی بسیار کوتاه تر را شاهد بودیم. در این مقاله شباهت های کلیدی چارت قیمت BitCoin و اندیکاتورهای موثر در تحلیل تکنیکال را بررسی می کنیم.

تحلیل کریسمس: ارزهای دیجیتال BTC و ETH | وضعیت بازار کریپتوکارنسی در کریسمس

سال ۲۰۲۲ با همه فراز و نشیب های کریپتویی در آخرین ساعات خودش قرار داره و ما باید استراتژی های میان مدت و کوتاه مدت خودمان را بازنگری کنیم. در این مقاله تغییرات چارت دو ارز دیجیتال مطرح Bit Coin و Ethereum را تحلیل و بررسی کرده ایم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X