پرش لینک ها
ارزش ها و اصول اصلی برای زندگی به عنوان یک معامله گر

ارزش ها و اصول اصلی برای زندگی به عنوان یک معامله گر + تریدر موفق

وقتی برای اولین بار وارد عرصه معامله گری می‌شویم، معمولاً به ارزش‌ها و اصول خودمان فکر چندان معناداری نمی‌کنیم – حتی اگر این عناصر اساسی به معنای واقعی کلمه موفقیت یا شکست نهایی ما را تعیین کنند.

در عوض، ما تمایل داریم با غرق کردن خودمان در عوامل خارجی مانند سیگنال ها ،استراژی های جادویی و انواع مزخرفات دیگر که اساساً سودهای کلان را بدون هیچ تلاش شخصی و اندکی به ما وعده می‌دهند، کور شویم. اما این نوع چیزها فقط به عنوان یک حواس پرتی عمل می کنند و نمی گذارند روی چیزی که واقعا مهم است تمرکز کنیم.

واقعیت این است که تحول شخصی امری ضروری برای دستیابی به موفقیت درازمدت و پایدار در بازار های مالی است و شما نمی توانید این فرآیند فردی را از طریق سیگنال ها، خبرنامه یا اشتراک چت روم به شخص دیگری برون سپاری کنید. مسئولیت تغییر کاملاً بر عهده شماست.

اراده و انضباط کوتاه مدت مطمئناً می‌تواند کمک کند که توپ توسعه فردی در جهت درست حرکت کند، اما تغییر پایدار باید در سطح هویت رخ دهد : ارزش‌های اصلی (اولویت‌ها) و اصول (قوانین) که انتخاب می‌کنید براساس آن زندگی کنید.

شما احتمالاً آگاهانه در مورد این مؤلفه های اساسی فکر نمی کنید (البته اگر اصلاً فکر می کنید) ، اما آنها هر تصمیمی را که می گیرید را هدایت می کنند.

بنابراین ارزش آن را دارد که کمی وقت بگذارید تا به درستی در یابید که ارزش‌ها و اصول فعلی شما چیست و می‌خواهید با چه چیزی به جلو حرکت کنید.

ارزش ها و اصول اصلی برای زندگی به عنوان یک معامله گر

“ارزش معامله گری” شخصی من

من نمی خواهم شما را مجبور کنم که همه ارزش ها و اصول ذکر شده در این مقاله را اتخاذ کنید. شما باید استراتژی خودتان را تنظیم کنید. اما من به شدت پیشنهاد می کنم از مطالب ذکر شده در این مقاله به عنوان یک الگو برای ایجاد “ارزش معامله گری” شخصی خود استفاده کنید.

این چیزی است که عده زیادی آرزو می‌کنند از همان ابتدای سفر تجاری خود توسعه داده بودند ، بنابراین شروع آن به تأخیر نیندازید. این پایه و اساس هر کاری است که می خواهید در آینده انجام دهید.

ارزشهای اصلی

 • سلامتی (روانی، جسمی و… )
 • رشد شخصی/خود بهبودی
 • آزادی / خودمختاری / استقلال
 • فروتنی/ دانشجوی بی پایان بودن
 • کنجکاوی/تفکر خلاق/حل مسئله

اصول اصلی

 • تغییر، سازگاری و تکامل (بهبود مستمر) را در آغوش بگیرید
 • عادات و مهارت های اصلی را برای حمایت از موفقیت طولانی مدت ایجاد کنید
 • هرگز اهداف بلند مدت را فدای ارضای عاطفی آنی نکنید
 • روی آنچه می توانید کنترل کنید (فرایند) تمرکز کنید. نه چیزی که نمی توانید (نتایج کوتاه مدت)
 • ریسک های محاسبه شده را بر اساس داده ها بپذیرید.
 • از د ضرر و شکست هایتان درس بگیرید و از آنها برای رشد استفاده کنید. شکست فقط یک بازخورد به نحوه عملکرد شما است.
 • بازار نمی تواند به شما آسیب برساند. فقط شما با نگرش ها و باورهای ناکارآمد خودتان می توانید.
 • بهترین حالت فعلی شما موقتی است. بهترین های آینده شما هنوز محقق نشده است .
 • معامله گری یک تلاش مبتنی بر مهارت است ، با آموزش دیدن مناسب وارد آن شوید.

ارزش ها و اصول اصلی برای زندگی به عنوان یک معامله گر
توجه داشته باشید که «پول» در فهرست ارزش‌ها و اصول اصلی ذکر نشده است.

از آنجایی که ما در بازارهای «مالی» فعالیت می کنیم، این امر خلاف واقع به نظر می رسد – بنابراین ممکن است فکر کنید پول باید تمرکز اصلی باشد – اما این دقیقاً همان جایی است که بیشتر مردم اشتباه می کنند. به‌عنوان یک معامله‌گر، تمرکز وسواس‌آمیز روی پول، از قضا، در واقع باعث می شود مقدار کمتری از آن تولید شود – زیرا تصمیم‌گیری را مختل می‌کند و توسعه فردی مناسب را تضعیف می‌کند.

ممکن است برای شما مقاله ‏‎موسیقی خودت را در معامله گری بنواز جالب باشد. برای مشاهده مقاله اینجا کلیک کنید.

برای منافع بلندمدت خود، وسواس در مورد پول باید به سمت ارزش‌های مؤثرتر و اصول متمرکز بر فرآیند هدایت شود ، و به مرور زمان، این ارزش‌ها و اصول بهتر، شادی، پول و موفقیت را به‌عنوان محصولات جانبی تولید خواهند کرد.

معامله گری ، در اصل کشف و تحول است.

اکثر مردم در ابتدا به دلیل پتانسیل سود جذب معامله گری می شوند. بنابراین شکی وجود ندارد که معامله گران معمولی بازار پول را در بالای فهرست ارزش‌های خود دارند.
البته، همه مایلند به خاطر زمان و تلاشی که صرف می کنند، پاداش مالی دریافت کنند. اما اگر معامله گری را به دلایل اشتباه دنبال کنید و روی پول متمرکز شده باشید، تقریباً هیچ شانسی برای موفقیت پایدار نخواهید داشت ، مگر اینکه تغییر کنید.

آنچه که معامله گری واقعاً می خواهد ، مقدار عظیمی از خودشناسی و تحول است. بنابراین اگر تنها با آرزوی «درآمد میلیون دلاری» به سمت آن می آیید ، از سفر شخصی عمیقی که واقعاً برای رسیدن به آن لازم است، غافل می مانید. این همان چیزی است که مدرس های قلابی به شما نمی گویند زیرا سعی می کنند چیزی را به شما بفروشند که “سریع” و “آسان” به نظر می رسد.

اما اگر واقعاً مشتاق معامله گری و همه چیزهایی که این فرآیند مستلزم آن است (مسئولیت‌پذیری کامل، غلبه بر تعصبات طبیعی، بهبود مستمر و غیره) نیستید، عبور از منحنی یادگیری بسیار دشوار خواهد بود. انگیزه پول برای چند روز یا چند هفته امری عادی است، اما ادامه نمی یابد. آنچه ماندگار است هویت شماست.
در پایان، پاداش‌های واقعی معامله گری از سفر رشد شخصی (عادات، مهارت‌ها،تجربه) به دست می‌آید ، و این رشد شخصی همان چیزی است که در رشد مالی (پول وسود) ظاهر می‌شود.

همه اینها از ارزش ها و اصول اصلی که شما برای زندگی بر اساس آنها انتخاب می کنید نشات می گیرد.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن