ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase فصل ۱ سال ۲۰۲۲

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase فصل ۱ سال ۲۰۲۲

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase قرار است در تاریخ ۱۰ ماه May سال ۲۰۲۲ اعلام شود. این شرکت یکی از بزرگترین و معتبرترین صرافی های فعال در زمینه ارز دیجیتال در دنیاست که واقع شده در کشور ایالات متحده آمریکا می باشد. 

در حالی که تنها یک روز تا ارائه این گزارش عملکرد مالی باقی مانده، باید منتظر ماند تا ببینیم همانند دو گزارش فصلی که در سال ۲۰۲۱ سورپرایز کننده و جذاب بودند این گزارش هم برای سهام داران این صرافی مثبت خواهد بود یا مانند دو گزارش ارنینگ فصلی دیگری که در سال میلادی گذشته ارائه کرده بود چنگلی به دل نمی زند. 

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase

در این مقاله می خواهیم ببینیم کوین بیس با نماد سهام COIN در بازار سهام نزدک (NASDAQ) آمریکا چه چیزی برای ارائه خواهد داشت. 

شرایط مثبت برای Coinbase

عوامل تاثیرگذار

شرایط مثبت برای Coinbase را می توان متاثر از افزایش دارایی ها ارز دیجیتال این صرافی و همچنین نوسانات بازاری که همراه با افزایش علاقمندی به بازار ارزهای دیجیتال در سطح دنیا در حال شکلگیری است، دانست. 

شرکا و شرکت های تجاری فعال در حوزه های خرده فروشی (Retail)، سرمایه گذارهای سازمانی و بانک ها (Institutional)، و همچنین سایر فعالین در اکوسیستم ارز دیجیتال همگی اقبال عمومی خود را به پارامترهای کلیدی مانند کاربران تایید صلاحیت شده، کاربران و مشتریان عمومی که تراکنش های خود را از طریق ارز دیجیتال انجام دهند (MTUs) حجم معاملات، و حجم دارایی های موجود در این صرافی نشان داده اند. 

علاوه بر افزایش تمایل سرمایه گذاران سازمانی به فعالیت در این صرافی، آغاز به کار پروژه محصولات Ethereum 2.0 staking نیز در ماه آپریل سال میلادی جاری، رشد اتفاق افتاده در DeFi و NFT از سوی دیگر، به نظر می رسد همگی در راستای افزایش حجم معاملات Ethereum در این صرافی کمک می کنند.

پیش بینی مثبت

درآمد ناشی از تراکنش های مشتریان در صنایع خرده فروشی نه تنها به طور عمومی افزایش پیدا کردند، بلکه افزایش حجم معاملات را هم به همراه داشته اند که این عوامل را هم می توان در راستای درآمدزایی و سود بیشتر برای Coinbase دانست. 

موسسه تحلیلی سرمایه گذاری معتبر Zacks Consensus پیش بینی درآمدزایی این تراکنش ها برای Coinbase را مبلغی در حدود ۹۸۷ میلیون دلار برآورد کرده است. 

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال CoinBase

این صرافی توانسته است چرخه قیمت گذاری ارزهای دیجیتال مناسبی را در طول زمان فعالیت خود به اثبات برساند. درواقع کوین بیس در حوزه بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یک لیدر و مهره اثرگذار شناخته می شود که به طور تخصصی بر این بازار تسلط و تمرکز دارد. 

رقابت

بر کسی پوشیده نیست که در سال های اخیر رقابت در حوزه ارز دیجیتال بیش از پیش رشد کرده و به همین ترتیب صرافی های فعال در این بازار هم بیشتر و بزرگتر شده اند. نکته ای که باید به آن توجه داشت میزان رشد درآمدها و دارایی های صرافی Coinbase در مقابل رشد کلی مارکت و رشد سایر رقبای آن می باشد. 

به همان میزان که این صرافی توانسته سطح خدمات خود، تعداد مشتریان خود، تعداد سرمایه گذاران بزرگ خود، و پروژه های خود را توسعه دهد، هزینه های اجرایی و عملیاتی و تبلیغاتی آن هم از رشد مستثنی نبودند و به همین مقدار دچار افزایش شده اند. هزینه هایی که در نهایت ما کاربران را در مواجهه با افزایش حجم های معاملاتی، افزایش هزینه های خدمات از جمله تایید حساب و فرایندهای پرداخت قرار می دهد.

پیش بینی سورپرایز ارنینگ Coinbase

بر اساس پیش بینی موسسه Zacks Consensus شرکت Coinbase Global سورپرایز ارنینگی برابر با ۲۱.۲۹٪ را به همراه خواهد داشت. یعنی با توجه به مقدار پیش بینی شده ارنینگ معادل با ۱.۴ دلاری برای سهام این شرکت، ارزیابی های دقیق صورت گرفته در مدت اخیر حاکی از رشد این مبلغ تا سقف ۱.۷ دلار برای کوین بیس هستند.

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال CoinBase

این که در چه زمانی چه سهمی را در بازار سهام بخرید یا بفروشید کاملا تصمیم شما به عنوان یک تریدر هست، اما در حال حاضر پیشنهاد این موسسه تحلیلی معتبر، فروش سهام کوین بیس (COIN) است!

تصویر زیر چارت قیمت سهام این شرکت در بازه زمانی یک سال گذشته در تایم فریم یک ماه گذشته در مقایسه با بازاری که اجازه حضور در آن را توانسته پیدا بکند، بازار سهام نزدک (NASDAQ)، در مقایسه با یکدیگر نمایش می دهد. 

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال CoinBase

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا علی رغم تمام عوامل و شرایط مثبتی که برای این صرافی ارز دیجیتال نام برده شد، تحلیل ارنینگ سورپرایز کننده از سمت گزارش فصلی عملکرد مالی این شرکت، و تمام شرایط خوبی که برای اکوسیستم فعالیت آن وجود دارد، نظر این موسسه تحلیلی معتبر در حوزه سهام بین الملل بر گرفتن پوزیشن فروش یا همان Sell‌ برای این سهم است.

نظرات و سوالاتتان را می توانید از طریق راه های ارتباطی مجموعه ATS با ما در میان بگذارید تا در مورد آن ها با هم گفتگو کنیم.

منبع: Yahoo Finance

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲

هفته قرمزپوشان در بازار سهام آمریکا و ارزهای مهم فارکس! هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد ریزش در بازارهای سهام و صنایع مختلف بود و از سمت دیگر هم دلار استرالیا، پوند انگلستان، یورو اروپا و ین ژاپن هم دچار ریزش و روند نزولی بودند.
سهم های شرکت های اپل و مایکروسافت و متا و کوکاکولا رو به صعود، آمازون و بوئینگ رو به سقوط!
توصیه ما به شما این است: در شرایط هفته های جاری به شدت مراقب روند ریزشی بازار و سیاست های انقباضی پولی و بانکی در آمریکا و اروپا باشید، و البته از فرصت های خاص این شرایط برای کسب سود استفاده کنید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X