پرش لینک ها

استراتژی ترید لاک پشت ها در سال 2022

استراتژی ترید لاک پشت ها

همیشه اسم افراد موفق و صاحب نام رو در معاملات بورس سهام نیویورک می شنویم، آقای ریچارد دنیس معامله‌گر روزانه اهل ایالات متحده آمریکا است. که به او شاهزاده سکو می‌گفتند. او یکی از موفق ترین معامله گران و سرمایه گذارانی هست که با سرمایه اولیه ۱۶۰۰ دلار طی زمان ۵ ساله ثروت خودش رو به ۲۰۰ میلیون دلار برسونه و ایشون خالق استراتژی ترید لاک پشت ها است!

از جمله اتفاقات جالب در زندگی ریچارد دنیس علاقه شدیدش به بازارهای مالی و فعالیت در معاملات بورس و سهام بود که از شغلی که در ۱۷ سالگی داشته می شد متوجه شد؛ مجری معاملات تالار بورس شیکاگو در ایالات متحده آمریکا!

نکته مهم این هست که ریچارد هم معاملات خودش رو از مقیاس کوچک شروع کرد و به تدریج بیشتر و بیشتر مهارت و دانش کافی برای ترید و انجام معاملات در حوزه بورس سهام رو کسب کرد که مبنای اون برای ایجاد استراتژی ترید لاک پشت ها بود. با توجه به منع قانونی ترید برای افراد زیر ۲۱ سال، در سال های اول فقط تحلیل می کرد و انجام معاملات رو پدر ریچارد انجام می داد.
برای انجام اولین معاملات خودش مبلغ ۱۶۰۰ دلار از خانواده خودش قرض کرد و طی ۳ سال این سرمایه اولیه رو به ۱۰۰هزار دلار رسوند. قبل از اینکه ۲۶ سالگی رو تجربه بکنه، ریچارد یک میلیونر شده بود.

عقیده ریچارد دنیس مبنی بر اینکه می توان شیوه های صحیح و موفق ترید یا به اصطلاح معامله گری رو آموزش داد، علی رغم مخالفت دوست و همکاران نزدیکش شروع به آموزش و نظارت بر تریدرها کرد و ۲۱ مرد و ۲ زن رو تحت آموزش قرار داد. اسم این گروه از دانشجوها رو هم گروه لاک پشت ها گذاشت.

هنر ریچارد استراتژی ترید و معاملاتی طراحی شده توسط خودش بود که برای معاملات کالا و بازار ارزها به کار می برد. این استراتژی ترید مبتنی بر روند قیمت بود. گرفتن پوزیشن Buy در زمانی که قیمت به بالای محدوده اخیر رسیده و گرفتن پوزیشن معاملاتی Sell زمانی که قیمت به پایینتر از محدوده قیمتی اخیر رسیده اصول کلی کار ریچارد دنیس هست که در آینده منجر به استراتژی ترید لاک پشت ها شد.

برای آشنایی بیشتر با بورس سهام  وال استریت اینجا کلیک کنید.

کاهش دادن حجم معاملات در شرایطی که پوزیشن های معاملاتی تریدرهای تحت آموزش به سمت ضرر حرکت می کردند و همچنین تعریف کردن یک حد مجاز برای کسب سود در پوزیشن های معاملاتی و رسیدن به یک سوم یا حداکثر نیمی از این حد، نکات طلایی بودند که ریچارد دنیس در شیوه استراتژی ترید لاک پشت ها در نظر داشت. نکته تکمیلی این استراتژی، درگیر کردن حداکثر 24 درصد از سرمایه در یک معامله بود که کمک می کرد تا ریسک کمتری به مجموع سرمایه گذاری ها و تریدهای در حال انجام مجموعه وارد بشود.

نکته منفی در مورد استراتژی ترید لاک پشت ها، وابستگی به نوسانات قیمت در بازار سرمایه، اعم از بازار سهام نیویورک یا وال استریت، بازار سهام نزدک، معاملات آپشنز، معاملات فیوچرز، بازار ارز دیجیتال و بازار فارکس است. هرچه نوسانات بازارهای مالی مورد سرمایه گذاری کمتر، تحرک پورتفولیو تحت مدیریت هم کمتر.

ریچارد دنیس برای گروه آموزشی که تشکیل داده بود، ۵ میلیون دلار سرمایه در اختیار گذاشت تا با این مبلغ ترید کنن و نتیجه آموزش هایی که طی ۵ سال انجام داده بود رو لمس کنه. نتیجه شگفت انگیز بود! در مجموع ۱۷۵ میلیون دلار توسط این گروه آموزشی کسب درآمد شده بود.
این مقدار کسب سود و رشد سرمایه چندان شبیه لاک پشت نبود، درسته؟ ادامه ماجرای این استراتژی ترید پرسود رو در ویدئو این مقاله میتونین مشاهده کنین.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن