افت و خیز سهام Air BNB

افت و خیز سهام Air BNB

افت و خیز سهام Air BNB

شرکت تامین اسکان Air BNB که نامی آشنا برای اهل سفر و مسافرت هست و محوریت فعالیت آن تامین فضای استیجاری برای مسافران و توریست هاست، در حال حاضر ریزشی حدود ۴۵ درصدی کرده و در کف قیمت معاملاتی یک سال گذشته خود به سر می برد.

دوران پسا کرونا

دوران پسا کرونا برای شرکت سهامی Air BNB که در بازار سهام آمریکا قابل معامله هست، فرصت خوبی بود تا بتواند به جبران دوران سخت فاصله گذاری های اجتماعی و قرنطینه های طولانی بپردازد. بر اساس تحلیل های کارشناسان بین المللی، زمان حاضر می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری و رشد در این سهم باشد.

افت و خیز سهام Air BNB

روزهای سخت بازار سهام آمریکا

در ماه های اخیر شاهد روزهای بسیار سختی در بازار سهام آمریکا و شرکت های مرتبط به این بازار بودیم و هستیم. در این دوران، شرکت هایی که رشدهای شدیدتری را در ماه های پیش از آن تجربه کرده بودند، ضررهای سنگین تری را متحمل می شوند و ضربه های بیشتری به آن ها وارد می شود.

افت و خیز سهام Air BNB

سهام Air BNB با نماد ABNB در بازار سهام NASDAQ ایندکس شده و معامله می شود. این سهم با ریزش حدود ۴۵ درصدی در کف قیمت معاملاتی خود در یک سال گذشته قرار گرفته و نکته قابل تامل در مورد تحلیل های حال حاضر پیرامون این سهم معروف، تاثیر موضوع رکود و تورم بر اقتصاد گردشگری و توان مالی مشتریان این سبک کسب و کار و در نهایت تاثیر‌ آن بر درآمدهای فصلی و سالانه این شرکت است. 

کسی نمی تواند بگوید تورم دقیقا از چه تاریخی به وقوع می پیوندد و یا کی پایان می یابد. 

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

ریزش سهام تسلا در جون ۲۰۲۲

ریزش سهام تسلا | سهام شرکت تسلا در ماه گذشته روزهای خوبی را پشت سر نگذاشته بود، اما روزهای اخیر هم این روند همچنان رو به نزول است و شرایط را برای تسلا سختتر کرده است. عوامل اصلی کاهش محبوبیت این سهم در میان تریدرها، سرمایه گذاران و سهامداران را می تواند تاثیر گرفته از قرنطینه های اعمال شده بر اثر کرونا در چین،‌ مشکل زنجیره تامین چیپ های نیمه رسانا و البته خریدن شرکت سهامی twitter دانست. عواملی که اعتماد و باور افراد مرتبط با سهم تسلا در بازار سهام آمریکا را کاهش داده و کاهش چشمگیری را برای این سهم به همراه داشته است.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲

هفته قرمزپوشان در بازار سهام آمریکا و ارزهای مهم فارکس! هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد ریزش در بازارهای سهام و صنایع مختلف بود و از سمت دیگر هم دلار استرالیا، پوند انگلستان، یورو اروپا و ین ژاپن هم دچار ریزش و روند نزولی بودند.
سهم های شرکت های اپل و مایکروسافت و متا و کوکاکولا رو به صعود، آمازون و بوئینگ رو به سقوط!
توصیه ما به شما این است: در شرایط هفته های جاری به شدت مراقب روند ریزشی بازار و سیاست های انقباضی پولی و بانکی در آمریکا و اروپا باشید، و البته از فرصت های خاص این شرایط برای کسب سود استفاده کنید.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X