افت BitCoin با CPI

افت BitCoin با CPI

افت BitCoin با CPI

این روزها در بازار سهام آمریکا و همچنین سایر بازارهای اصلی بین المللی همه منتظر انتشار داده های شاخص قیمت مصرف کننده یا همان Consumer Price Index که به اختصار با CPI نمایش داده می شود، بودند.

باز هم ریزش بیت کوین

با انتشار نتایج بسیار شگفت انگیز شاخص CPI که بالاتر از انتظارها اعلام شد، ارز دیجیتال بیت کوین باز هم ریزش دیگری را تجربه کرد. این بار، ۸۰۰ دلار ریزش در عرض کمتر از چند دقیقه!

بیت کوین که در چند ماه اخیر وضعیت خوبی را تجربه نمی کند و امید بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرها به خود را از دست داده، در نتیجه این ریزش قیمتی به سطح زیر ۱۹۰۰۰ دلار آمریکا به ازای یک BTC‌ رسید. 

منبع: Coin Telegraph

مقالات مرتبط

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

تحلیل کریسمس: ارزهای دیجیتال BTC و ETH | وضعیت بازار کریپتوکارنسی در کریسمس

سال ۲۰۲۲ با همه فراز و نشیب های کریپتویی در آخرین ساعات خودش قرار داره و ما باید استراتژی های میان مدت و کوتاه مدت خودمان را بازنگری کنیم. در این مقاله تغییرات چارت دو ارز دیجیتال مطرح Bit Coin و Ethereum را تحلیل و بررسی کرده ایم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

مقایسه چرخه Bearish بیتکوین با ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸

با گزارش CPI دیدیم که روند رنج زدن چارت تکنیکال بیت کوین با یک پله سقوط پس از ریزش ناشی از FTX همواره به رنج زدن خود ادامه داد. اخبار منفی و فشار فروش برای بیت کوین بیش از پیش زیاد شده اما اخبار و اقدامات مثبتی هم پیش رو هستند. با توجه به تشابه رفتار چارت با بازارهای Bearish سال های پیشین، پیش بینی شما برای تغییرات یک ماه آینده این ارز دیجیتال چیست؟

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X