پرش لینک ها
بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

با توجه به روند صعودی که در هفته های اخیر در بازار سهام آمریکا ایجاد شده و مجدد رویه مثبتی بر بازار حاکم شده، سرمایه گذاران حالا در جستجوی مدت زمانی هستند که می توانند بر این روند صعودی تکیه کنند و معاملات خود را بر این اساس پیش ببرند.

نقش فیبوناتچی

هیچ کس نمیتواند پیغامی از آینده برای ما بیاورد یا پیش بینی دقیقی از اتفاقات آینده ارایه کند. اما در این میان، ابزارهای تحلیل تکنیکال می توانند مانند چراغ راهی برای ما تریدرها باشند که بتوانیم تا حد ممکن پیش بینی واقعی تری را انجام بدهیم.
روز گذشته یک شاخص مهم در سطح Retracement Level در شاخص فیبوناتچی شکل گرفت. سطح ۳۸.۲، سطحی که می تواند بیانگر پیغامی مهم برای تریدرها و سرمایه گذاران در حوزه بازار سهام آمریکا باشد.
در چارت های زیر شاخص های NASDAQ 100 و Russel 2000 و NYSE Composite و Wilshire 4500 در کنار هم مقایسه شدند. نکته جالب توجه رسیدن به سطح ۳۸.۲ در تمامی این شاخص هاست.
بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

دیدگاه صعودی یا نزولی؟

اگر که با دید صعودی به بازار نگاه کنیم و مایل به روند مثبت آن و گرفتن پوزیشن های خرید باشیم، در این نقطه اگر امیدوار باشیم که نقطه برگشتی اتفاق نیفتد،‌ باید منتظر یک break out از سوی تمامی این شاخص ها باشیم.
اگر با دید نزولی به بازار نگاه کنیم، این نقطه، نقطه برگشت بازار به روند نزولی خواهد بود.
تحلیل شما چیست؟

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن