بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

با توجه به روند صعودی که در هفته های اخیر در بازار سهام آمریکا ایجاد شده و مجدد رویه مثبتی بر بازار حاکم شده، سرمایه گذاران حالا در جستجوی مدت زمانی هستند که می توانند بر این روند صعودی تکیه کنند و معاملات خود را بر این اساس پیش ببرند.

نقش فیبوناتچی

هیچ کس نمیتواند پیغامی از آینده برای ما بیاورد یا پیش بینی دقیقی از اتفاقات آینده ارایه کند. اما در این میان، ابزارهای تحلیل تکنیکال می توانند مانند چراغ راهی برای ما تریدرها باشند که بتوانیم تا حد ممکن پیش بینی واقعی تری را انجام بدهیم.
روز گذشته یک شاخص مهم در سطح Retracement Level در شاخص فیبوناتچی شکل گرفت. سطح ۳۸.۲، سطحی که می تواند بیانگر پیغامی مهم برای تریدرها و سرمایه گذاران در حوزه بازار سهام آمریکا باشد.
در چارت های زیر شاخص های NASDAQ 100 و Russel 2000 و NYSE Composite و Wilshire 4500 در کنار هم مقایسه شدند. نکته جالب توجه رسیدن به سطح ۳۸.۲ در تمامی این شاخص هاست.
بازار سهام آمریکا در انتظار سطح فیبوناتچی

دیدگاه صعودی یا نزولی؟

اگر که با دید صعودی به بازار نگاه کنیم و مایل به روند مثبت آن و گرفتن پوزیشن های خرید باشیم، در این نقطه اگر امیدوار باشیم که نقطه برگشتی اتفاق نیفتد،‌ باید منتظر یک break out از سوی تمامی این شاخص ها باشیم.
اگر با دید نزولی به بازار نگاه کنیم، این نقطه، نقطه برگشت بازار به روند نزولی خواهد بود.
تحلیل شما چیست؟

مقالات مرتبط

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲

هفته قرمزپوشان در بازار سهام آمریکا و ارزهای مهم فارکس! هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد ریزش در بازارهای سهام و صنایع مختلف بود و از سمت دیگر هم دلار استرالیا، پوند انگلستان، یورو اروپا و ین ژاپن هم دچار ریزش و روند نزولی بودند.
سهم های شرکت های اپل و مایکروسافت و متا و کوکاکولا رو به صعود، آمازون و بوئینگ رو به سقوط!
توصیه ما به شما این است: در شرایط هفته های جاری به شدت مراقب روند ریزشی بازار و سیاست های انقباضی پولی و بانکی در آمریکا و اروپا باشید، و البته از فرصت های خاص این شرایط برای کسب سود استفاده کنید.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X