پرش لینک ها

بررسی بروکر آلپاری – معرفی کامل و جامع بروکر Alpari در سال 2022

بروکر آلپاری (Alpari) یکی از بروکرهای معتبر در سطح دنیا است که در اکثر کشورهای جهان کاربرهای زیادی دارد. بروکر آلپاری در سال 1988 تاسیس شده است و با ارائه خدمات متفاوت، توانست توجه معامله گران زیادی را به خود جلب کند. البته بروکر آلپاری با اینکه سابقه زیادی دارد، اما مشکلات امنیتی را هم برای کاربران خود به وجود آورده است. بروکر آلپاری دارای وب سایت به زبان فارسی و پشتیبان فارسی میباشد.

برای مشاهده نحوه ثبت نام در بروکر آلپاری اینجا کلیک کنید.

لایسنس معتبر و رگولاتوری بروکر آلپاری

در حال حاضر بروکر آلپاری رگوله چندان معتبری ندارد. بعد از ورشکستگی که در سال 2015 برای بروکر آلپاری اتفاق افتاد و تعداد شکایات ثبت شده برای این بروکر، خبری از رگوله‌های رنگارنگ در آلپاری نیست. در حال حاضر در جزایر سنت وینسنت ثبت شده است و تحت رگولاتوری FSA سیشلز می‌باشد .اما با توجه به سابقه‌ی بروکر آلپاری نمیتوان آن را بروکر معتبری نداست.

انواع پلتفرم های معاملاتی بروکر آلپاری

بروکر آلپاری از پلتفرم معاملاتی متاتریدر چهار و پنج ستفاده میکند که این پلتفرم دارای نسخه‌‌ ی دستکتاپ، ios واندروید است و کابران میتوانند با توجه به نیاز خود از آنها استفاده کنند.

بررسی بروکر آلپاری - معرفی کامل و جامع بروکر Alpari در سال 2022

انواع حساب در بروکر آلپاری

از مزایای بروکر آلپاری میتوان انواع حساب های معاملاتی را نام برد. حساب‌هایی که میتوانید در بروکر آلپاری باز کنید اعم از حساب استاندارد، حساب ECN و حساب نانو میباشد.
حداقل واریزی در بروکر آلپاری برای افتتاح حساب MT4 بیست دلار است وبعد از واریز شما میتوانید از حساب استاندار MT4، استفاده کنید.قابل توجه است که این حساب بدون کمیسیون میباشد و برای تازه کاران مناسب است. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب استاندارد MT5 لازم است که حساب خود را به مبلغ صد دلار شارژ کنید.
اما برای حساب نانو حداقل واریزی و کمیسیون صفر است. بیشترین واریزی برای حساب ECN است. چنانچه قصد استفاده از این نوع حساب را دارید باید حداقل واریزی شما سیصد دلار باشد.

بررسی بروکر آلپاری - معرفی کامل و جامع بروکر Alpari در سال 2022

میزان اسپرد در بروکر آلپاری

حساب های بروکر آلپاری اکثر بدون کمیسیون است و میزان اسپرد در این حساب ها با یکدیگر تفاوت دارد.اسپرد بروکر آلپاری به نسبت بقیه بروکرها اسپرد متوسطی است.

نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری

فرایند واریز و برداشت در این بروکر،فرآیند پیچیده ای نیست. چنانچه سوال یا مشکلی درباره‌ی چگونگی انجام آن در بروکر آلپاری داشتید میتوانید با پشتیبانی مطرح کنید.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت

برای احراز هویت در بروکر آلپاری لازم است که اطلاعات ایمیل ، شماره تلفن همراه خود را تایید کرده و تصویر یکی از کارت های شناسایی، مانند کارت ملی، برای تایید هویت برای بروکر آلپاری ارسال کنید.

بررسی بروکر آلپاری - معرفی کامل و جامع بروکر Alpari در سال 2022

امکانات بروکر آلپاری

حساب پم pamm

در این سیستم سرمایه گذاری، شما میتوانید معاملات تریدرهای حرفه ای را در حساب خود کپی کرده و بر روی آنها سرمایه گذاری کنید. چنانچه قصد انجام این نوع سرمایه گذاری را دارید، باید بدانید که هزینه کارمزد استفاده از این سیستم را باید از طریق سود به دست آمده پرداخت کنید.
بررسی بروکر آلپاری - معرفی کامل و جامع بروکر Alpari در سال 2022

آموزش

یکی از ویژگی های این بروکر بخش آموزش کاربران و تحلیل اخبار و طرحهای تشویقی ارائه شده می‌باشد.

حساب اسلامی

بروکر آلپاری این امکان را به شما میدهد در صورت تمایل به داشتن حساب اسلامی با درخواست دادن به بروکر آلپاری و مکاتبه این نوع حساب را برای شما فعال کند.

مزایا بروکر آلپاری

  • سواپ فری برای طلا و جفت ارز ها فقط ۳۰ روز و شاخص ها ۷ روز
  • پشتیبان فارسی آن از بروکرهای دیگر بهتر است
  • بهترین حساب pro ecn را دارد.
  • با حجم ترید شما امتیاز میدهد که میتوان آن را تبدیل به دلار یا روی کم کردن کمیسیون و اسپرید خرج کرد.

معایب بروکر آلپاری

  • حساب استاندارد و سنت آن قابلیت ترید روی کریپتو و شاخص و نفت و.. را ندارد.
  • سرورهای اینبروکر در زمان خبر خطا دارد. مخصوصا حساب سنت.
  • واریز و برداشت محدود دارد که ساده ترینش تاپ چنج هست و برداشت با تتر آن 0.1 درصد کارمزد دارد و حداقل ۳ دلار کارمزد دارد .

جهت عضویت در بروکر آلپاری اینجا کلیک کنید.

کد معرف مجموعه : ۱۲۹۹۴۹۷۶

برای مشاهده اطلاعات دیگر بروکرها و صرافی‌ها اینجا کلیک کنید.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن