بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

پس از گذر از دوران اوج بحران ویروس کرونا و در ماه های اخیر که جهان سعی بر برگشتن به روال عادی خود و بازگشت به روتین تجاری و صنایع خود دارد، نقش موثر شرکت های واکسن سازی در پیشگیری و جلوگیری از توسعه ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ برای عموم جهان بیش از پیش ملموس شده است.

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

در روز شنبه ۲۵ ماه June، مدیران عامل شرکت های مطرح در حوزه واکسن کرونا شامل فایز (Pfizer) که با نماد PFZ در بازار سهام آمریکا، بازار وال استریت یا همان NYSE شناخته می شود و همچنین شرکت دارویی BioNTech که با نماد BNTX در بازار سهام آمریکا، بازار NASDAQ شناخته می شود، جلسه و بیانیه مشترکی را ارائه کردند.

اثر بخشی دوز سوم واکسن (Booster) برای کسب و کارها

مطابق تحقیقات انجام شده توسط این دو شرکت بسیار معتبر و بزرگ حوزه دارو و سلامت و نام آشنا در بازار سهام آمریکا، دوز سوم واکسن کرونا که به عنوان دوز مکمل یا Booster شناخته می شود توانسته است در مقابل سویه اومیکرون اثربخشی مناسبی را از خود نشان دهد. 

بر اساس تحقیقات میدانی صورت گرفته از این دو شرکت داروسازی که بر روی ۱۲۳۴ فرد بالای ۵۶ سال در نقاط مختلف انجام شده، واکسن های ارائه شده توانسته اند در مقابل سویه های جدیدتر اومیکرون هم موفق عمل کنند و به شروع دوباره و سرآغاز بازگشت به روال زندگی سابق برای مردم و از سر گیری فعالیت های صنایع کمک شایانی کرده باشند.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

بورس سهام وال استریت

بورس سهام وال استریت یا آمریکا، اولین و قدرتمندترین بازار بورس سهام و اوراق بهادار دنیا که در خیابان وال استریت شهر نیویورک، در ایالات متحده آمریکا قرار داره. معاملاتی که امروز ما و شما می‌تونیم در کسری از ثانیه ترید و خرید و فروش سهم شرکت ها و در بازارهای مالی مثل معاملات فیوچرز و آپشنز و دارایی ها یا همون کامودیتی ها رو انجام بدیم از ۲۳۰ سال پیش شروع شده. در این مقاله با بازار سهام وال استریت و روند رشد اون از معاملات گندم و حذف دلال ها تا بزرگترین بازار سهام دنیا آشنا می شیم.

تحلیل هفته ۲۳ بازار

هفته گذشته با اصلاح قابل توجه در شاخص S&P500 شاهد روند صعودی در بازار بورس آمریکا بودیم. با اتخاذ تصمیمات کنترل تورم توسط فدرال رزرو و از طرفی بانک مرکزی اتحادیه اروپا انتظار می رود تا ماه های آینده اوضاع آشفته فعلی رو به بهبود و ثبات برود.
کاهش شاخص های اقتصاد کلان در آمریکا حاکی از احتمال بروز رکود در این کشور هستند و باید دید تا دو ماه آینده با تصمیمات و اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی شده آیا از این رکود بزرگ جلوگیری می شود یا خیر.
برای تحلیل کامل بازار بورس آمریکا در هفته ۲۳ سال (۲۳ تا ۲۷ ماه May) در این مقاله و ویدئو تکمیلی همراه ما باشید.

یک هفته با وال استریت با آبتین:‌هفته اول

امیدواریم سال ۲۰۲۱ برای شما عزیزان سالی پربرکت و پر از سود بوده باشد. در این ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین به بررسی سال گذشته بازار سهام آمریکا، شاخص های بزرگ و عملکرد سالانه آن ها، معرفی شرکت هایی که بیشترین رشد در مارکت کپ را ارائه کردند و از طرف دیگر شرکت های با بیشترین سوددهی و همچنین شرکت هایی که بیشترین افت و کاهش در ارزش مارکت کپ را تجربه کردند، به طور کامل برای شما عزیزان تشریح کرده و در نهایت عرضه اولیه سهام یا همان IPO های برتر و پرسود در سال گذشته را با هم مشاهده می کنیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X