بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

پس از گذر از دوران اوج بحران ویروس کرونا و در ماه های اخیر که جهان سعی بر برگشتن به روال عادی خود و بازگشت به روتین تجاری و صنایع خود دارد، نقش موثر شرکت های واکسن سازی در پیشگیری و جلوگیری از توسعه ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ برای عموم جهان بیش از پیش ملموس شده است.

بیانیه June شرکت های واکسن Pfizer و BioNTech

در روز شنبه ۲۵ ماه June، مدیران عامل شرکت های مطرح در حوزه واکسن کرونا شامل فایز (Pfizer) که با نماد PFZ در بازار سهام آمریکا، بازار وال استریت یا همان NYSE شناخته می شود و همچنین شرکت دارویی BioNTech که با نماد BNTX در بازار سهام آمریکا، بازار NASDAQ شناخته می شود، جلسه و بیانیه مشترکی را ارائه کردند.

اثر بخشی دوز سوم واکسن (Booster) برای کسب و کارها

مطابق تحقیقات انجام شده توسط این دو شرکت بسیار معتبر و بزرگ حوزه دارو و سلامت و نام آشنا در بازار سهام آمریکا، دوز سوم واکسن کرونا که به عنوان دوز مکمل یا Booster شناخته می شود توانسته است در مقابل سویه اومیکرون اثربخشی مناسبی را از خود نشان دهد. 

بر اساس تحقیقات میدانی صورت گرفته از این دو شرکت داروسازی که بر روی ۱۲۳۴ فرد بالای ۵۶ سال در نقاط مختلف انجام شده، واکسن های ارائه شده توانسته اند در مقابل سویه های جدیدتر اومیکرون هم موفق عمل کنند و به شروع دوباره و سرآغاز بازگشت به روال زندگی سابق برای مردم و از سر گیری فعالیت های صنایع کمک شایانی کرده باشند.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X