پرش لینک ها
تاثیرات شاخص دلار بر ارزهای دیجیتال و طلا

تاثیرات شاخص دلار بر ارزهای دیجیتال و طلا

در حالی که سرمایه گذاران بازار طلا به دنبال کسب سود بیشتر از معاملات این کامودیتی هستند، قیمت این دارایی در حالی بازگشت به مقادیر کمتر از سقف اخیر خود است. در واقع قدرت شاخص طلا است که باعث پایین تر رفتن آن شده است. این فلز گرانبها نتوانسته به بالاتر از ۱۸۰۰ دلار آمریکا برسد، که نشان دهنده مقاومت بزرگ پیش روی آن در این سطح قیمتی و عدم بالا رفتن از این قیمت است. از دید پرایس اکشن، ما نیاز به قدرت کمتر دلار داریم که بتواند به بالا رفتن قیمت طلا کمک کند.

تاثیر بر Bit Coin و Ethereum

دو ارز دیجیتال مطرح در بازار کریپتوکارنسی، یعنی Bit Coin و Ethereum باز هم آخر هفته سختی را پشت سر گذاشتند. با انتشار داده ها و جزییات بیشتر از بدهی های FTX و حساسیت های بیش از پیش بازیگران این بازار نسبت به خبرهای مرتبط با FTX تاثیرپذیری مارکت ارز دیجیتال بیشتر از قبل شده است.

تاثیرات شاخص دلار بر ارزهای دیجیتال و طلا

چیزی که تریدرها یا همان معامله گران را نگران می کند، ترس از اتفاق افتادن مجموعه اتفاقات به صورت یک دومینو است، اما نه دومینویی که به این زودی تاثیرات و پیامدهای آن مشهود باشد. خوش بینی به وضع موجود و این باور که روزهای سخت پشت سر گذاشته شده، نقطه امید تریدرها در این مقطع زمانی ست ولی همچنان ترس از رخ دادن یک سلسله اتفاقات دومینویی در بازار ارز دیجیتال و ریزش بازار همچنان نگرانی و ترس را برای آنان به همراه دارد. مقاومت دلار و اخبار پرحاشیه و دردسر ساز FTX بر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کوچک و بزرگ حاضر در این بازار تاثیر چشمگیری دارد.

 

جهت مشاهده مقاله ما در زمینه مسیر ۱۰۰۰۰ دلاری شدن بیتکوین اینجا کلیک کنید.

تریدرها به این موارد آگاهی دارند و با در نظرگیری تحلیل تکنیکال در این سه زمینه و درنظرگیری تحلیل های کلان و فاندامنتال، می بایست مراقب پورتفولیوهای خود باشند. در نهایت این تحلیل پرایس اکشن است که می تواند به عنوان یک ابزار کلیدی در کنار سایر تحلیل های ما قرار بگیرد تا با اطمینان بیشتری نسبت به مدیریت معاملات خود اقدام کنیم.

منبع: Investing.com

 

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن