پرش لینک ها
تغییرات قیمت بیت کوین (Bit Coin)

تغییرات قیمت بیت کوین (Bit Coin)

تغییرات قیمت بیت کوین (Bit Coin)

با توجه به روند تغییرات قیمت بیت کوین (BTC) در مدت اخیر، می توان گفت یکی از بدترین بازارهای نزولی حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال و در راس آن ارز دیجیتال بیت کوین است. در اکثر بازارهای مالی بین المللی در چند ماه اخیر شاهد فراز و نشیب های متعددی بودیم و بازار سهام آمریکا هم روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، اما این بازار توانست در روزهای گذشته تا حدی شرایط خود را بهبود ببخشد.

نزول یا رکود؟

این اولین بار در تاریخچه قیمتی بیت کوین است که متود تحلیلی Mayer سطح قیمتی پایین تر از سطح چرخه قبلی را برای این ارز دیجیتال نشان می دهد. در تاریخ ۱۸ ماه June بود که بیت کوین به قیمت زیر ۲۰۰۰۰ دلار آمریکا رسید. یکی از سختترین روزهایی که تریدرهای این بازار تجربه کردند و در حدود ۴.۳ میلیارد دلار سرمایه از بین رفت. 

تغییرات قیمت بیت کوین (Bit Coin)

برخی تحلیلگران معتقدند شاید تریدرها و مردم روند روی برگرداندن از بیت کوین را در پیش گرفته اند. نهنگ های بیت کوین اما از این فرصت دارند استفاده می کنند تا دارایی های خود را بیشتر کنند و بدین ترتیب با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت ماه های گذشته در حال جمع آوری و افزودن BitCoin های خود هستند. در تاریخ ۲۵ ماه June بود که در مقیاس های ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ واحد خرید BTC توسط نهنگ ها انجام شد.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن