تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

در صبح امروز، دوشنبه، در بازارهای مالی آسیایی، Bit Coin و Ether توانستند جزو ۱۰ ارز دیجیتال دارای بزرگترین مارکت کپ ها قرار بگیرند. این تغییرات مثبتی در حالی در حال رخ دادن است که همین جمعه گذشته بزرگترین ارز دیجیتال این بازار یعنی بیت کوین به قیمت زیر ۲۱۰۰۰ دلار رسیده بود.
تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

خلاصه تغییرات بازار

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱.۵ درصدی به قیمت ۲۱.۵۲۰ دلار رسید و از طرف دیگه ارز دیجیتال Ether هم با ۲.۴ درصد رشد به ۱۶۱۵ دلار آمریکا دست پیدا کرد.
ارز دیجیتال BNB توانست در CoinMarketCap’s جزو ۱۰ ارز دیجیتال با بهترین عملکرد قرار بگیرد. رشد ۶.۵ درصدی اخیر، این ارز دیجیتال را به ارزش ۳۰۲.۳۹ دلار رسانده است.
ارز دیجیتال Solana توانست با ۳.۳ درصد افزایش ارزش خود را بالاخره به ۳۶.۴۹ دلار آمریکا برساند و Cardano و XRP هم هر کدام ۲.۵ درصد افزایش قیمت داشته اند.

مقالات مرتبط

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X