تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

در صبح امروز، دوشنبه، در بازارهای مالی آسیایی، Bit Coin و Ether توانستند جزو ۱۰ ارز دیجیتال دارای بزرگترین مارکت کپ ها قرار بگیرند. این تغییرات مثبتی در حالی در حال رخ دادن است که همین جمعه گذشته بزرگترین ارز دیجیتال این بازار یعنی بیت کوین به قیمت زیر ۲۱۰۰۰ دلار رسیده بود.
تغییرات Bit Coin و Ether و BNB

خلاصه تغییرات بازار

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱.۵ درصدی به قیمت ۲۱.۵۲۰ دلار رسید و از طرف دیگه ارز دیجیتال Ether هم با ۲.۴ درصد رشد به ۱۶۱۵ دلار آمریکا دست پیدا کرد.
ارز دیجیتال BNB توانست در CoinMarketCap’s جزو ۱۰ ارز دیجیتال با بهترین عملکرد قرار بگیرد. رشد ۶.۵ درصدی اخیر، این ارز دیجیتال را به ارزش ۳۰۲.۳۹ دلار رسانده است.
ارز دیجیتال Solana توانست با ۳.۳ درصد افزایش ارزش خود را بالاخره به ۳۶.۴۹ دلار آمریکا برساند و Cardano و XRP هم هر کدام ۲.۵ درصد افزایش قیمت داشته اند.

مقالات مرتبط

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

ریزش بیت کوین به ۳۰۰۰۰ دلار(Bitcoin)

در روز گذشته شاهد ریزش بیت کوین به ۳۰۰۰۰ دلار بودیم و سرمایه ای معادل با ۷۲۵ میلیون دلار از دارایی تریدرهای این ارز دیجیتال لیکوئید شد. این ریزش را می توان متاثر از فشار پوزیشن های فروش / Sell در بازه زمانی اخیر دانست و نقش تغییرات شاخص های اصلی بازار سهام بین الملل شامل Dow Jones و S&P500 و NASDAQ در این ریزش و پیروی روند تغییرات بیت کوین از این شاخص ها را می توان به وضوح مشاهده کرد. شاید گزارش تورم اعلام شده در روز چهارشنبه به عنوان یک نقطه کلیدی تغییر روند برای بیت کوین عمل کند و در این هفته شاهد قیمت بین ۳۰۰۰۰ تا ۳۸۰۰۰ دلاری برای بیت کوین باشیم.

سقوط بازارهای مالی

آیا شاهد سقوط بازارهای مالی جهانی در ۲۰۲۲ خواهیم بود؟‌‌ با وجود رشدهایی که پس از شیوع کرونا در جهان اتفاق افتاد و ریزش های چشمگیر در قیمت بیت کوین و شاخص های سهام اتفاق افتاده، و تغییرات قدرت شاخص دلار آمریکا و نرخ تورم و نقش آفرینی فدرال رزرو در این بازی بزرگ، مارکت های جهانی دچار سقوط خواهند شد؟ در این مقاله و ویدئو اختصاصی به بررسی این سوالات پرداخته شده است.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X