پرش لینک ها
تغییر رویه Citi Group

تغییر رویه Citi Group

تغییر رویه Citi Group

شرکت بزرگ سهامی Citi Group در روز گذشته اعلام کرد با توجه به تغییرات درون سازمانی که در دستور کار دارد، می خواهد بخشی از کارکنان بخش وام های مسکن خود را تعدیل کند.

کاهش کارکنان به خاطر ضعیف شدن بیزینس؟

سهم شرکت سهامی Citi Group با نماد C در بازار سهام وال استریت نیویوک (NYSE) معامله می شود. بنا بر اخبار منتشر شده از سمت Bloomberg حدود ۱۰۰ موقعیت شغلی برای کارکنان این شرکت بزرگ در خطر تعلیق و یا تعدیل می باشند. مقامات شرکت Citi Group می گویند به تمامی افرادی که به دلیل شرایط پیش آمده می بایست موقعیت شغلی خود را رها کنند کمک می کنند و پشتیبان آن ها هستند تا زمانی که بتوانند شغلی دیگر چه در داخل همین سازمان یا در خارج از آن پیدا کنند.

تغییر رویه Citi Group

در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ این شرکت ده ها هزار نیرو را به استخدام درآورد تا بتواند بیش از پیش با قدرت تمام به فعالیت خود در سکتور وام های مسکن ادامه دهد و تسلط خود بر این بخش از بازار را حفظ کند و توسعه دهد. در ماه June سال جاری میلادی، شرکت بسیار بزرگ و معتبر JPMorgan Chase & Co که با نماد JPM در بازار سهام وال استریت نیویورک (NYSE) شناخته می شود نیز مجبور شد تا بیش از ۱۰۰۰ کارمند خود را به دلیل شرایط حاکم بر بازار مسکن تعدیل کند.

منبع: Reuters

 

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن