توکن جدید Ether روی Coin Base

توکن جدید Ether روی Coin Base

توکن جدید Ether روی Coin Base

صرافی بزرگ Coin Base که توانست بعد از مدت ها در لیست شرکت های سهامی حاضر در بازار سهام آمریکا (NASDAQ) قرار بگیرد، روز گذشته از توکن جدید مبتنی بر شبکه ERC-20 رونمایی کرد.
دارایی (Asset) جدید معرفی شده از سوی صرافی Coin Base در شبکه اتریوم و به صورت Coinbase Wrapped Staked ETH (cbETH) ارایه خواهد شد.
توکن جدید Ether روی Coin Base
این توکن برای خریداران امکان ذخیره اتریوم هایشان هم زمان با کسب درآمد از طریق این صرافی را میسر می سازد. مطابق با آنچه که وب سایت این صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرده، مشتریان این صرافی می توانند اتریوم را خرید، منتقل و به صورت ETH2 به cbETH نگهداری کنند.
بالانس حساب مشتریان هم به طور ثابت آپدیت می شود و موجودی ها و درآمدهای مرتبط با این توکن را به صورت لحظه ای می توانند مشاهده کنند.
اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود از تاریخ ۲۵ آگوست خریداران می توانند این توکن جدید را معامله و ذخیره بنمایند.

مقالات مرتبط

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase فصل ۱ سال ۲۰۲۲

تا به حال از گزارش های ارنینگ فصلی شرکت های سهامی سود گرفته اید؟ اگر یک روز قبل سهام مد نظرتون رو بگیرید و در جهت مناسب ترید کنید، سود شیرینی می تواند باشد. صرافی ارز دیجیتال Coinbase با نماد COIN در بازار سهام NASDAQ قرار است تا فردا، تاریخ ۱۰ ماه می، گزارش مالی فصل اول سال ۲۰۲۲ خود را اعلام کند. تمام عوامل و شرایط تاثیرگذار به نسبت می رسند و احتمالا با یک سورپرایز در ارنینگ مواجه خواهیم بود. اما شاید این خرید برای ما سود ده نباشد!
در مقاله ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase همراه ATS باشید تا بیشتر در مورد ارنینگ Coinbase بدانیم.

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

سایت investing منبع خبری تریدهای موفق در سال ۲۰۲۲

در کدوم یک از بازارهای مالی بین المللی ترید می کنین؟ منبع کامل ترید که در تمامی بازارها به گستردگی و عمق هرچه تمام اطلاعات دست اول و تحلیل های کاربردی و پرسود رو در اختیار ما تریدرها میذاره، سایت Investing هست. سایتی که علاوه بر تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال، پیشنهادات خودش رو هم برای سکتور معاملاتی سهم ها یا کریپتوکارنسی های مورد علاقه ما در اختیارمون میذاره و تقویم های اقتصادی و رویدادی مهم مرتبط با حوزه معاملاتی ترید ما رو هم به صورت لیست شده برای ما نمایش میده.
در این مقاله و ویدئو تکمیلی همراه ما باشید تا بیشتر در مورد امکانات بی نظیر این منبع کامل ترید یاد بگیریم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X