توکن جدید Ether روی Coin Base

توکن جدید Ether روی Coin Base

توکن جدید Ether روی Coin Base

صرافی بزرگ Coin Base که توانست بعد از مدت ها در لیست شرکت های سهامی حاضر در بازار سهام آمریکا (NASDAQ) قرار بگیرد، روز گذشته از توکن جدید مبتنی بر شبکه ERC-20 رونمایی کرد.
دارایی (Asset) جدید معرفی شده از سوی صرافی Coin Base در شبکه اتریوم و به صورت Coinbase Wrapped Staked ETH (cbETH) ارایه خواهد شد.
توکن جدید Ether روی Coin Base
این توکن برای خریداران امکان ذخیره اتریوم هایشان هم زمان با کسب درآمد از طریق این صرافی را میسر می سازد. مطابق با آنچه که وب سایت این صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرده، مشتریان این صرافی می توانند اتریوم را خرید، منتقل و به صورت ETH2 به cbETH نگهداری کنند.
بالانس حساب مشتریان هم به طور ثابت آپدیت می شود و موجودی ها و درآمدهای مرتبط با این توکن را به صورت لحظه ای می توانند مشاهده کنند.
اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود از تاریخ ۲۵ آگوست خریداران می توانند این توکن جدید را معامله و ذخیره بنمایند.

مقالات مرتبط

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase فصل ۱ سال ۲۰۲۲

تا به حال از گزارش های ارنینگ فصلی شرکت های سهامی سود گرفته اید؟ اگر یک روز قبل سهام مد نظرتون رو بگیرید و در جهت مناسب ترید کنید، سود شیرینی می تواند باشد. صرافی ارز دیجیتال Coinbase با نماد COIN در بازار سهام NASDAQ قرار است تا فردا، تاریخ ۱۰ ماه می، گزارش مالی فصل اول سال ۲۰۲۲ خود را اعلام کند. تمام عوامل و شرایط تاثیرگذار به نسبت می رسند و احتمالا با یک سورپرایز در ارنینگ مواجه خواهیم بود. اما شاید این خرید برای ما سود ده نباشد!
در مقاله ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase همراه ATS باشید تا بیشتر در مورد ارنینگ Coinbase بدانیم.

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

تحلیل کریسمس: ارزهای دیجیتال BTC و ETH | وضعیت بازار کریپتوکارنسی در کریسمس

سال ۲۰۲۲ با همه فراز و نشیب های کریپتویی در آخرین ساعات خودش قرار داره و ما باید استراتژی های میان مدت و کوتاه مدت خودمان را بازنگری کنیم. در این مقاله تغییرات چارت دو ارز دیجیتال مطرح Bit Coin و Ethereum را تحلیل و بررسی کرده ایم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X