داغ شدن معاملات Shiba Inu

داغ شدن معاملات Shiba Inu

داغ شدن معاملات Shiba Inu

معاملات ارز دیجیتال شیبا اینو با نماد SHIB در ۲۴ ساعت گذشته بین نهنگ های بازار کریپتوکارنسی رونق گرفته و تعداد و حجم معاملات قابل توجهی روی آن در حال انجام است. علی رغم Sell Off شدن در بازه زمانی نزدیک، اما همچنان Shiba Inu روی خط سبز چارت قیمت خود قرار دارد.

رغبت دوباره نهنگ ها به Shiba Inu

رغبت دوباره نهنگ ها به Shiba Inu را می توان از رنکینگ جدید و جایگیری آن در بین ۱۰ ارز دیجیتال محبوب معاملات نهنگ ها در میان ۱۰۰ نهنگ معاملات Ethereum متوجه شد. حجم متوسط معاملات شیبا معادل با ۱۲۴۶۳ دلار آمریکا یا به عبارتی ۱.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ واحد شیبا تا یک ساعت پیش بوده است. 

داغ شدن معاملات Shiba Inu

این حجم از تمایل به معاملات این ارز دیجیتال باعث شد تا در رنکینگ ۸ معاملات نهنگ ها قرار بگیرد. سه ارز دیجیتال برتر در میان این معاملات Ethereum با نماد ETH و USD Coin با  نماد USDC و تتر Tether با نماد USDT هستند.

قیمت Shiba Inu

قیمت معاملاتی این ارز دیجیتال با نماد SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۴.۹۶ درصد افزایش یافته است. همچنین در یک ساعت اخیر نیز قیمت آن ۱.۸۳ درصد افزایش را تجربه کرده است. 

مقالات مرتبط

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

تحلیل کریسمس: ارزهای دیجیتال BTC و ETH | وضعیت بازار کریپتوکارنسی در کریسمس

سال ۲۰۲۲ با همه فراز و نشیب های کریپتویی در آخرین ساعات خودش قرار داره و ما باید استراتژی های میان مدت و کوتاه مدت خودمان را بازنگری کنیم. در این مقاله تغییرات چارت دو ارز دیجیتال مطرح Bit Coin و Ethereum را تحلیل و بررسی کرده ایم.

“تحلیل شباهت‌های کلیدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و امروز | رد کردن سطوح تاریخی معاملات و تشابه با نقطه برگشتی bull-bear”

با شکل گیری سطوح مقاومت جدید و احتمال رسیدن BitCoin به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار، عدم حضور چشمگیر نهنگ ها باعث ایجاد شک نسبت به این روند صعودی و نقطه برگشتی مورد انتظار شده است. در سال ۲۰۱۹ هم روند قیمتی مشابه اما در بازه زمانی بسیار کوتاه تر را شاهد بودیم. در این مقاله شباهت های کلیدی چارت قیمت BitCoin و اندیکاتورهای موثر در تحلیل تکنیکال را بررسی می کنیم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X