رشد ۱۱ درصدی EOS

رشد 11 درصدی EOS

رشد ۱۱ درصدی EOS

در معاملات روز جمعه ارز دیجیتال EOS با قیمتی معادل با ۱.۵۲۰۶ دلار آمریکا معامله شد. امروز ارزش معاملاتی این ارز دیجیتال در حدود ۱۰.۷۵ درصد افزایش پیدا کرد که در ۱۰ روز گذشته بالاترین افزایش قیمت طی یک روز را شاهد بوده است.

حرکت صعودی شکل گرفته در بازار موجب شد تا مارکت کپ EOS به ۱.۴۷۹۸ میلیارد دلار برسد، ارزشی معادل با ۰.۱۵ درصد از کل مارکت کپ بازار ارزهای دیجیتال.
رنج قیمت معاملاتی EOS در بازه ۲۴ ساعت گذشته بین ۱.۴۷۸۲ تا ۱.۵۲۶۳ دلار آمریکا بوده است. نکته جالب توجه آن است که قیمت کنونی EOS همچنان ۹۳.۳۸ درصد پایین تر از سقف تاریخی آن در ماه آوریل ۲۰۱۸ میلادی قرار دارد.

 

مقالات مرتبط

مقایسه چرخه Bearish بیتکوین با ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸

با گزارش CPI دیدیم که روند رنج زدن چارت تکنیکال بیت کوین با یک پله سقوط پس از ریزش ناشی از FTX همواره به رنج زدن خود ادامه داد. اخبار منفی و فشار فروش برای بیت کوین بیش از پیش زیاد شده اما اخبار و اقدامات مثبتی هم پیش رو هستند. با توجه به تشابه رفتار چارت با بازارهای Bearish سال های پیشین، پیش بینی شما برای تغییرات یک ماه آینده این ارز دیجیتال چیست؟

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

آیا متوقف شدن نوسانات Crypto Currency به معنی کف سازی قیمت هاست؟

آیا فصل سرد دیگری برای بیت کوین در راه است؟‌ طی ماه های گذشته نوسانات قیمت Bit Coin بسیار محدود شده و یادآور زمستان ۲۰۱۸ و رسیدن به کف قیمتی آن است. دیدگاه تحلیلگران حاکی از احتمال شکلگیری یک کف قیمتی جدید در این روزهاست و از سمتی سیاست های انقباضی فدرال رزرو نیز به آن دامن می زند.

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X