رشد ۱۱ درصدی EOS

رشد 11 درصدی EOS

رشد ۱۱ درصدی EOS

در معاملات روز جمعه ارز دیجیتال EOS با قیمتی معادل با ۱.۵۲۰۶ دلار آمریکا معامله شد. امروز ارزش معاملاتی این ارز دیجیتال در حدود ۱۰.۷۵ درصد افزایش پیدا کرد که در ۱۰ روز گذشته بالاترین افزایش قیمت طی یک روز را شاهد بوده است.

حرکت صعودی شکل گرفته در بازار موجب شد تا مارکت کپ EOS به ۱.۴۷۹۸ میلیارد دلار برسد، ارزشی معادل با ۰.۱۵ درصد از کل مارکت کپ بازار ارزهای دیجیتال.
رنج قیمت معاملاتی EOS در بازه ۲۴ ساعت گذشته بین ۱.۴۷۸۲ تا ۱.۵۲۶۳ دلار آمریکا بوده است. نکته جالب توجه آن است که قیمت کنونی EOS همچنان ۹۳.۳۸ درصد پایین تر از سقف تاریخی آن در ماه آوریل ۲۰۱۸ میلادی قرار دارد.

 

مقالات مرتبط

مقایسه چرخه Bearish بیتکوین با ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸

با گزارش CPI دیدیم که روند رنج زدن چارت تکنیکال بیت کوین با یک پله سقوط پس از ریزش ناشی از FTX همواره به رنج زدن خود ادامه داد. اخبار منفی و فشار فروش برای بیت کوین بیش از پیش زیاد شده اما اخبار و اقدامات مثبتی هم پیش رو هستند. با توجه به تشابه رفتار چارت با بازارهای Bearish سال های پیشین، پیش بینی شما برای تغییرات یک ماه آینده این ارز دیجیتال چیست؟

راهنمای جامع: آشنایی با انواع نمودارهای قیمتی در تحلیل تکنیکال

“آشنایی با نمودارهای قیمتی مهم‌ترین مرحله در یادگیری تحلیل تکنیکال است. در این مقاله جامع، به بررسی انواع نمودارهای قیمتی از جمله خطی، شمعی، بار و نقطه-شکست پرداخته‌ایم و نحوه کارکرد، مزایا و کاربردهای هر نوع را توضیح داده‌ایم. همچنین راهنمایی‌هایی برای انتخاب بهترین نمودار قیمتی بر اساس نیازها و سطح دانش ارائه می‌دهیم

روانشناسی معاملاتی چیست و شامل چه بخش‌هاییست

سه اصل مهم در معامله گری را می توان شامل: روانشناسی ترید یا روانشناسی معاملاتی و روانشناسی بازار، استراتژی معاملاتی و نهایتا مدیریت ریسک و سرمایه دانست. احساسات تریدرها به عنوان نیروی محرک روانشناسی در تصمیمات معاملاتی آن ها عمل کرده و تصمیمات معاملاتی و اقتصادی را می توان ناشی از آن دانست.
روانشناسی بازار و روانشناسی ترید، دو مبحث متفاوت هستند که در این مقاله به اختصار به بررسی تفاوت های آن ها پرداختیم و مثال هایی از بازار خرسی و گاوی یا همان بریش (Bearish) و بولیش (Bullish) را می بینیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

آیا متوقف شدن نوسانات Crypto Currency به معنی کف سازی قیمت هاست؟

آیا فصل سرد دیگری برای بیت کوین در راه است؟‌ طی ماه های گذشته نوسانات قیمت Bit Coin بسیار محدود شده و یادآور زمستان ۲۰۱۸ و رسیدن به کف قیمتی آن است. دیدگاه تحلیلگران حاکی از احتمال شکلگیری یک کف قیمتی جدید در این روزهاست و از سمتی سیاست های انقباضی فدرال رزرو نیز به آن دامن می زند.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X