ریزش 10 درصدی Cardano

ریزش ۱۰ درصدی Cardano

ریزش ۱۰ درصدی Cardano

در ساعات گذشته ارز دیجیتال کاردانو با قیمت ۰.۴۸۱۴ دلار آمریکا معامله می شد. از دو ماه پیش تا امروز این افت قیمت شدیدترین میزان کاهش ارزش اتفاق افتاده برای Cardano بوده است.

وضعیت Cardano

مارکت کپ ارز دیجیتال Cardano به میزان ۱۶.۶۴۶۲ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. مارکت کپ این کریپتوکارنسی در سقف تاریخی خود به میزان معادل با ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار بوده است. در ۲۴ ساعت گذشته رنج قیمت معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال بین ۰.۴۸۱۴ تا ۰.۵۱۱۹ دلار بوده است.
در هفت روز گذشته ارز دیجیتال کاردانو چیزی در حدود ۶.۸۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال هم در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۸۲۰ میلیون دلار بوده است.
در حال حاضر قیمت این کریپتوکارنسی نسبت به سقف تاریخی قیمت خود که معادل با ۳.۱۰ دلار آمریکا بوده، ۸۴.۴۷ درصد کاهش داشته است.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

یک هفته با وال استریت با آبتین:‌هفته اول

امیدواریم سال ۲۰۲۱ برای شما عزیزان سالی پربرکت و پر از سود بوده باشد. در این ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین به بررسی سال گذشته بازار سهام آمریکا، شاخص های بزرگ و عملکرد سالانه آن ها، معرفی شرکت هایی که بیشترین رشد در مارکت کپ را ارائه کردند و از طرف دیگر شرکت های با بیشترین سوددهی و همچنین شرکت هایی که بیشترین افت و کاهش در ارزش مارکت کپ را تجربه کردند، به طور کامل برای شما عزیزان تشریح کرده و در نهایت عرضه اولیه سهام یا همان IPO های برتر و پرسود در سال گذشته را با هم مشاهده می کنیم.

سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk

کاهش اقبال تریدرها به سهم صرافی ارزهای دیجیتال Coin Base پس از کاهش قابل توجه کاربران و درآمدهای آن، و همچنین Earning های نه چندان خوب آن اتفاقی اجتناب ناپذیر بود که در نهایت در ساعات پایانی روز گذشته شاهد آن بودیم. اما از سوی دیگر سهام The Trading Desk با قدرت رو به جلو در حال حرکت است و می خواهد با سرعت سهم خود از بازار را افزایش دهد.

بورس سهام وال استریت

بورس سهام وال استریت یا آمریکا، اولین و قدرتمندترین بازار بورس سهام و اوراق بهادار دنیا که در خیابان وال استریت شهر نیویورک، در ایالات متحده آمریکا قرار داره. معاملاتی که امروز ما و شما می‌تونیم در کسری از ثانیه ترید و خرید و فروش سهم شرکت ها و در بازارهای مالی مثل معاملات فیوچرز و آپشنز و دارایی ها یا همون کامودیتی ها رو انجام بدیم از ۲۳۰ سال پیش شروع شده. در این مقاله با بازار سهام وال استریت و روند رشد اون از معاملات گندم و حذف دلال ها تا بزرگترین بازار سهام دنیا آشنا می شیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X