ریزش ۱۰ درصدی Cardano

ریزش 10 درصدی Cardano

ریزش ۱۰ درصدی Cardano

در ساعات گذشته ارز دیجیتال کاردانو با قیمت ۰.۴۸۱۴ دلار آمریکا معامله می شد. از دو ماه پیش تا امروز این افت قیمت شدیدترین میزان کاهش ارزش اتفاق افتاده برای Cardano بوده است.

وضعیت Cardano

مارکت کپ ارز دیجیتال Cardano به میزان ۱۶.۶۴۶۲ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. مارکت کپ این کریپتوکارنسی در سقف تاریخی خود به میزان معادل با ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار بوده است. در ۲۴ ساعت گذشته رنج قیمت معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال بین ۰.۴۸۱۴ تا ۰.۵۱۱۹ دلار بوده است.
در هفت روز گذشته ارز دیجیتال کاردانو چیزی در حدود ۶.۸۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال هم در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۸۲۰ میلیون دلار بوده است.
در حال حاضر قیمت این کریپتوکارنسی نسبت به سقف تاریخی قیمت خود که معادل با ۳.۱۰ دلار آمریکا بوده، ۸۴.۴۷ درصد کاهش داشته است.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

یک هفته با وال استریت با آبتین:‌هفته اول

امیدواریم سال ۲۰۲۱ برای شما عزیزان سالی پربرکت و پر از سود بوده باشد. در این ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین به بررسی سال گذشته بازار سهام آمریکا، شاخص های بزرگ و عملکرد سالانه آن ها، معرفی شرکت هایی که بیشترین رشد در مارکت کپ را ارائه کردند و از طرف دیگر شرکت های با بیشترین سوددهی و همچنین شرکت هایی که بیشترین افت و کاهش در ارزش مارکت کپ را تجربه کردند، به طور کامل برای شما عزیزان تشریح کرده و در نهایت عرضه اولیه سهام یا همان IPO های برتر و پرسود در سال گذشته را با هم مشاهده می کنیم.

۵۰۰ شرکت برتر دنیا در شاخص S&P500

ترید کردن و سرمایه گذاری روی سهام شرکت های بزرگی مثل مایکروسافت، فایزر، Johnson & Johnson، بوئینگ، HP، اینتل می تونه برای ما تریدرها جذاب باشه و از طرفی سود خوبی هم داشته باشه. این شرکت های بزرگ و بین المللی همگی در یک شاخص بزرگ به نام S&P500 لیست شدند. این شاخص در سطح جهان تاثیرگذار و شناخته شده ست و کوچکترین تغییرات در این شاخص بازار سهام می تونه کل افکار عمومی تریدرها رو به سمت خودش بکشه. در این مقاله شرایط قرارگیری شرکت ها در این شاخص سهام و ۵۰۰ شرکت برتر دنیا در شاخص S&P500، نحوه شکل گیری این شاخص و اسم شرکت هایی که در این لیست قرار دارند رو با هم یاد میگیریم.

روانشناسی معاملاتی چیست و شامل چه بخش‌هاییست

سه اصل مهم در معامله گری را می توان شامل: روانشناسی ترید یا روانشناسی معاملاتی و روانشناسی بازار، استراتژی معاملاتی و نهایتا مدیریت ریسک و سرمایه دانست. احساسات تریدرها به عنوان نیروی محرک روانشناسی در تصمیمات معاملاتی آن ها عمل کرده و تصمیمات معاملاتی و اقتصادی را می توان ناشی از آن دانست.
روانشناسی بازار و روانشناسی ترید، دو مبحث متفاوت هستند که در این مقاله به اختصار به بررسی تفاوت های آن ها پرداختیم و مثال هایی از بازار خرسی و گاوی یا همان بریش (Bearish) و بولیش (Bullish) را می بینیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X