ریزش ۱۰ درصدی Cardano

ریزش 10 درصدی Cardano

ریزش ۱۰ درصدی Cardano

در ساعات گذشته ارز دیجیتال کاردانو با قیمت ۰.۴۸۱۴ دلار آمریکا معامله می شد. از دو ماه پیش تا امروز این افت قیمت شدیدترین میزان کاهش ارزش اتفاق افتاده برای Cardano بوده است.

وضعیت Cardano

مارکت کپ ارز دیجیتال Cardano به میزان ۱۶.۶۴۶۲ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است. مارکت کپ این کریپتوکارنسی در سقف تاریخی خود به میزان معادل با ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار بوده است. در ۲۴ ساعت گذشته رنج قیمت معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال بین ۰.۴۸۱۴ تا ۰.۵۱۱۹ دلار بوده است.
در هفت روز گذشته ارز دیجیتال کاردانو چیزی در حدود ۶.۸۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات صورت گرفته برای این ارز دیجیتال هم در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۸۲۰ میلیون دلار بوده است.
در حال حاضر قیمت این کریپتوکارنسی نسبت به سقف تاریخی قیمت خود که معادل با ۳.۱۰ دلار آمریکا بوده، ۸۴.۴۷ درصد کاهش داشته است.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

“تحلیل شباهت‌های کلیدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و امروز | رد کردن سطوح تاریخی معاملات و تشابه با نقطه برگشتی bull-bear”

با شکل گیری سطوح مقاومت جدید و احتمال رسیدن BitCoin به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار، عدم حضور چشمگیر نهنگ ها باعث ایجاد شک نسبت به این روند صعودی و نقطه برگشتی مورد انتظار شده است. در سال ۲۰۱۹ هم روند قیمتی مشابه اما در بازه زمانی بسیار کوتاه تر را شاهد بودیم. در این مقاله شباهت های کلیدی چارت قیمت BitCoin و اندیکاتورهای موثر در تحلیل تکنیکال را بررسی می کنیم.

روانشناسی معاملاتی چیست و شامل چه بخش‌هاییست

سه اصل مهم در معامله گری را می توان شامل: روانشناسی ترید یا روانشناسی معاملاتی و روانشناسی بازار، استراتژی معاملاتی و نهایتا مدیریت ریسک و سرمایه دانست. احساسات تریدرها به عنوان نیروی محرک روانشناسی در تصمیمات معاملاتی آن ها عمل کرده و تصمیمات معاملاتی و اقتصادی را می توان ناشی از آن دانست.
روانشناسی بازار و روانشناسی ترید، دو مبحث متفاوت هستند که در این مقاله به اختصار به بررسی تفاوت های آن ها پرداختیم و مثال هایی از بازار خرسی و گاوی یا همان بریش (Bearish) و بولیش (Bullish) را می بینیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X