ریزش XRP و Cardano در June

ریزش XRP و Cardano در June

ریزش XRP و Cardano در June

ریزش های اخیر بازار ارز دیجیتال در چند ماه اخیر ذهن بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرها را به خود مشغول کرده است. بازاری که تا پیش از این با رشدهای ناگهانی و یک شبه و یک ماه و … نظر خیلی از علاقمندان به بازارهای مالی را به خود جلب کرده بود.

ریزش ریپل XRP

در طی چند ساعت گذشته ارز دیجیتال ریپل با نماد XRP با قیمت معادل با ۰.۳۴۵۴۲ دلار آمریکا معامله می شد. این عدد نسبت به روز گذشته کاهش چشمگیر ۱۰.۱۷ درصدی برای ریپل بود که از روز ۱۱ ماه May تا کنون بیشترین کاهش قیمت معاملاتی برای این ارز دیجیتال بوده است. 

ریزش XRP و Cardano در June

این حرکت نزولی حجم مارکت کپ این ارز دیجیتال را به ۱۶.۹۵۳۹۷ میلیارد دلار آمریکا کاهش داده است. از یاد نبریم که بالاترین حجم مارکت کپ برای این ارز دیجیتال یعنی ریپل (XRP) به میزان ۸۳.۴۴۰۷۱ میلیارد دلار آمریکا بوده است.

بازه قیمت معاملاتی در ۲۴ ساعت گذشته برای این ارز دیجیتال بین ۰.۳۴۵۴۲ تا ۰.۳۶۲۳۳ دلار آمریکا بوده است. 

ریزش کاردانو Ada Cardano

قیمت معاملاتی آدا کاردانو در چند ساعت گذشته به مبلغ ۰.۵۱۵۶ دلار آمریکا رسیده. این مبلغ برای ارزش گذاری این ارز دیجیتال – آدا کاردانو، بیانگر کاهش ۱۱.۴۳ درصدی این ارز دیجیتال می باشد.

حجم مارکت کپ آدا کاردانو با نماد Ada Cardano در بازار به میزان ۱۸.۲۰۷۲ میلیارد دلار رسیده در صورتی که پیش تر این ارز دیجیتال توانسته بود مارکت کپی معادل با ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار را داشته باشد.

ریزش XRP و Cardano در June

بازه قیمتی معاملاتی ارز دیجیتال آدا کاردانو (Cardano) در بازه زمانی یک روز گذشته، بین ۰.۵۱۵۴ تا ۰.۶۶۷۰ دلار آمریکا بوده است.

در حال حاضر ارزش ارز دیجیتال کاردانو ۸۳.۸۶ درصد پایینتر از بالاترین قیمتی ست که توانسته داشته باشد، یا به عبارتی حدود ۸۴ درصد پایینتر از ATH یا همان All Time High خود.

ارزهای به نسبت مطمئن ارز دیجیتال - BTC و ETH

ارزهای به نسبت مطمئن ارز دیجیتال – BTC و ETH که معرف Bit Coin و Ethereum هستند به ترتیب با ۴.۷۷ درصد و ۱۲.۲۶ درصد ریزش، به قیمت های ۲۷۸۶۸.۵ و ۱۴۷۰.۶۱ دلار آمریکا رسیده اند.

بیت کوین در این روز ۴۸.۰۴ درصد از مارکت کپ خود را از دست داده است.

مقالات مرتبط

تحلیل قیمت ۵ ارز دیجیتال برتر BTH, ETH, BNB XRP, ADA

در هفته آینده اخبار و گزارش های مهم اقتصاد کلان در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهند شد. معامله گران ارزهای دیجیتال چشم انتظار انتشار این موارد و شکل گیری ترندهای معاملاتی برای پروفایل ارز های دیجیتال خود هستند. در این مقاله تحلیل ۵ ارز دیجیتال برتر توسط مجموعه ATS‌ فراهم شده است.  

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

تحلیل کریسمس: ارزهای دیجیتال BTC و ETH | وضعیت بازار کریپتوکارنسی در کریسمس

سال ۲۰۲۲ با همه فراز و نشیب های کریپتویی در آخرین ساعات خودش قرار داره و ما باید استراتژی های میان مدت و کوتاه مدت خودمان را بازنگری کنیم. در این مقاله تغییرات چارت دو ارز دیجیتال مطرح Bit Coin و Ethereum را تحلیل و بررسی کرده ایم.

“تحلیل شباهت‌های کلیدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و امروز | رد کردن سطوح تاریخی معاملات و تشابه با نقطه برگشتی bull-bear”

با شکل گیری سطوح مقاومت جدید و احتمال رسیدن BitCoin به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار، عدم حضور چشمگیر نهنگ ها باعث ایجاد شک نسبت به این روند صعودی و نقطه برگشتی مورد انتظار شده است. در سال ۲۰۱۹ هم روند قیمتی مشابه اما در بازه زمانی بسیار کوتاه تر را شاهد بودیم. در این مقاله شباهت های کلیدی چارت قیمت BitCoin و اندیکاتورهای موثر در تحلیل تکنیکال را بررسی می کنیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X