پرش لینک ها

ریزش XRP و Cardano در June

ریزش XRP و Cardano در June

ریزش های اخیر بازار ارز دیجیتال در چند ماه اخیر ذهن بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرها را به خود مشغول کرده است. بازاری که تا پیش از این با رشدهای ناگهانی و یک شبه و یک ماه و … نظر خیلی از علاقمندان به بازارهای مالی را به خود جلب کرده بود.

ریزش ریپل XRP

در طی چند ساعت گذشته ارز دیجیتال ریپل با نماد XRP با قیمت معادل با ۰.۳۴۵۴۲ دلار آمریکا معامله می شد. این عدد نسبت به روز گذشته کاهش چشمگیر ۱۰.۱۷ درصدی برای ریپل بود که از روز ۱۱ ماه May تا کنون بیشترین کاهش قیمت معاملاتی برای این ارز دیجیتال بوده است. 

ریزش XRP و Cardano در June

این حرکت نزولی حجم مارکت کپ این ارز دیجیتال را به ۱۶.۹۵۳۹۷ میلیارد دلار آمریکا کاهش داده است. از یاد نبریم که بالاترین حجم مارکت کپ برای این ارز دیجیتال یعنی ریپل (XRP) به میزان ۸۳.۴۴۰۷۱ میلیارد دلار آمریکا بوده است.

بازه قیمت معاملاتی در ۲۴ ساعت گذشته برای این ارز دیجیتال بین ۰.۳۴۵۴۲ تا ۰.۳۶۲۳۳ دلار آمریکا بوده است. 

ریزش کاردانو Ada Cardano

قیمت معاملاتی آدا کاردانو در چند ساعت گذشته به مبلغ ۰.۵۱۵۶ دلار آمریکا رسیده. این مبلغ برای ارزش گذاری این ارز دیجیتال – آدا کاردانو، بیانگر کاهش ۱۱.۴۳ درصدی این ارز دیجیتال می باشد.

حجم مارکت کپ آدا کاردانو با نماد Ada Cardano در بازار به میزان ۱۸.۲۰۷۲ میلیارد دلار رسیده در صورتی که پیش تر این ارز دیجیتال توانسته بود مارکت کپی معادل با ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار را داشته باشد.

ریزش XRP و Cardano در June

بازه قیمتی معاملاتی ارز دیجیتال آدا کاردانو (Cardano) در بازه زمانی یک روز گذشته، بین ۰.۵۱۵۴ تا ۰.۶۶۷۰ دلار آمریکا بوده است.

در حال حاضر ارزش ارز دیجیتال کاردانو ۸۳.۸۶ درصد پایینتر از بالاترین قیمتی ست که توانسته داشته باشد، یا به عبارتی حدود ۸۴ درصد پایینتر از ATH یا همان All Time High خود.

ارزهای به نسبت مطمئن ارز دیجیتال - BTC و ETH

ارزهای به نسبت مطمئن ارز دیجیتال – BTC و ETH که معرف Bit Coin و Ethereum هستند به ترتیب با ۴.۷۷ درصد و ۱۲.۲۶ درصد ریزش، به قیمت های ۲۷۸۶۸.۵ و ۱۴۷۰.۶۱ دلار آمریکا رسیده اند.

بیت کوین در این روز ۴۸.۰۴ درصد از مارکت کپ خود را از دست داده است.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن