سایکو ترید

دوره‌های روانشناسی ترید

مقالات

ضرر کردن سخت ترین بخش معاملات
روانشناسی ترید

تاکتیک های فراگیری ضرر در معاملات: چرا ضرر کردن اغلب سخت ترین بخش ترید است؟

در این مقاله، نگاهی عمیق به دشواری زیاد ضرر کردن در ترید می‌اندازیم و چگونه این را به بهترین وجه ممکن مدیریت کنیم. همچنین می‌کاویم که چرا پذیرش زیان اغلب یکی از سخت‌ترین بخش‌های معامله گری است.

دمو تریدینگ
روانشناسی ترید

دمو تریدینگ را جدی بگیرید: چگونه سریع تر در ترید نتیجه بگیریم +‌ ۳ تمرین

مقاله ای که معامله گران را به زمینه ای می برد که در آن آنها می توانند مهارت های تریدینگ خود را با تمرکز بیشتر بر روی دمو تریدینگ تقویت کنند. با استفاده از سه تمرین ساده و کارآمد، این مقاله به شما نشان می دهد چگونه دمو تریدینگ را جدی بگیرید، ریسک را کاهش دهید و آمادگی خود برای معاملات واقعی را افزایش دهید.

رشد شخصیتی معامله گر با کلمات کلیدی
روانشناسی ترید

قدرت جملات تاکیدی: راهی برای تقویت روانشناسی معامله گران و رسیدن به موفقیت

در این مقاله، با قدرت جملات تاکیدی آشنا شوید و بیاموزید چگونه با استفاده از جملات تاکیدی مثبت، روانشناسی خود را بازنویسی کنید و به یک معامله گر قدرتمند تبدیل شوید. در اینجا ۱۹ جمله تاکیدی معاملاتی قدرتمند را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید به سادگی در زندگی روزمره و معاملاتتان استفاده کنید. همچنین، نکاتی برای استفاده بهینه از این جملات برای بهبود عملکرد و کسب بهترین نتایج را نیز در این مقاله می‌یابید

رویای معامله‌گری
روانشناسی ترید

رویای معامله‌گری: چگونه با افرادی که می‌خواهند رویای شما را بکشند رفتار کنید

در این مقاله آموخته‌ایم که چگونه با افرادی که می‌خواهند رویای معامله‌گری ما را بکشند، برخورد کنیم. از صمیمانه صحبت کردن گرفته تا دوری کردن از ترید در نزدیکی آنها، راه‌های موثری را بررسی کرده‌ایم.

روانشناسی ترید

روانشناسی معامله‌گری: ۷ راز پنهان برای دستیابی به موفقیت در ترید

کشف ۷ راز روانشناسی معامله‌گری که به شما کمک می‌کند سریع‌تر به موفقیت دست یابید. این راهنمای کامل به شما نشان می‌دهد چگونه عادت‌ها، باورها و انگیزه‌های خود را برای رسیدن به اهداف مالی شما تقویت کنید

بهبود استراتژی ترید با استفاده از روانشاسی ترید
روانشناسی ترید

بهبود استراتژی معاملاتی با تکنیک‌های روانشناسی ترید: چرا و چگونه تجدید نظر کنیم

بازشناسی و تجدید نظر در استراتژی‌های معامله‌گری: یادگیری از اشتباهات، به چالش کشیدن نظرات، و کار با دیگر معامله‌گران برای رشد و پیشرفت در روانشناسی ترید و بازارهای مالی.

X
X