پرش لینک ها
سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk

سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk

سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk

سهم های Coin Base و The Trade Desk در ساعات پایانی روز گذشته بازار سهام آمریکا تحرکات \زیادی از خود نشان دادند. عدم تمایل تریدرها به سهم صرافی ارزهای دیجیتال و اقبال تریدرها به سهم Trade Desk در بازار سهام آمریکا قابل توجه است.

سقوط Coin Base

شرکت سهامی Coin Base‌ یک پلتفرم یا صرافی معاملات ارزهای دیجیتال می باشد به دلیل اعلام گزارش کاهش ۶۳درصدی درآمدهای خود در ساعات پایانی روز کاهش شدیدی را تجربه کرد. این صرافی ارزهای دیجیتال که سهامش در بازار سهام NASDAQ معامله می شود، طبق گزارش ارایه شده اخیر کاربران خدمات تراکنش های مالی این صرافی ارزهای دیجیتال از میزان ۹.۲ میلیون نفر در ماه قبل به ۹ میلیون نفر در این ماه رسیده است. درواقع می توان گفت ۲۰۰هزار کاربر کمتر در ماه گذشته از این صرافی استفاده کردند.
سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk
حجم معاملات صورت گرفته در این صرافی پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال با کاهش ۳۰ درصدی نسبت به فصل مالی گذشته در سال میلادی جاری به میزان ۲۱۷ میلیارد دلار افت پیدا کرده است.
میزان درآمدهای حاصل از تراکنش های کاربران نیز با کاهش ۶۶ درصدی نسبت به سال گذشته به میزان ۶۵۵.۲ میلیون دلار تقلیل پیدا کرده است.

صعود سهام The Trade Desk

سهام The Trade Desk که با نماد TTD در بازار سهام NASDAQ‌ ترید می شود، در طی یک سال گذشته درآمدش را ۳۵ درصد افزایش داده و به ۳۷۷ میلیون دلار رسانده است. ارنینگ های اخیر آن نیز ۱۱ درصد رشد داشته اند. مدیرعامل این شرکت نیز ادعا کرده که با رشدهای مثبتی که اتفاق افتاده با قدرت به سمت افزایش فروش و به دست گرفتن مارکت های بیشتر و توسعه سهم خود از مارکت ادامه خواهد داد.
سقوط سهم Coin Base و صعود سهم The Trade Desk
براورد درآمد این شرکت برای فصل مالی آینده یعنی Q3 میزان ۳۸۲.۱ میلیون دلار تخمین زده شده است.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن