همه چیز درباره ی فعالیت در بازار های مالی

شاید در اطراف خود افرادی را دیده باشیم که در یک زمان کوتاه به ثروت زیاد رسیده اند وقتی با آنها هم صحبت می شویم ممکن است کلماتی مثل فارکس، بیت کوین، سهام و نام های این چنین بشنویم اگر بخواهیم همه این نام ها را در یک عبارت خلاصه کنیم میتوانیم از عبارت بازارهای مالی استفاده کنیم.

اما مسئله مهم اینجاست که آیا صرف فعالیت در بازارهای مالی برای ما سودآور خواهد بود و در زمانی کوتاه ما را به ثروت انبوه می رساند؟

آیا همه در بازارهای مالی به سود میرسند؟

نه دوست عزیز صرف فعالیت در بازارهای مالی برای ما سودآور نیست شاید افرادی را در اطراف خود ببینیم که از این راه به ثروت خوبی رسیدند اما به این موضوع دقت داشته باشید که افراد غالبا پیروزی های شان را فریاد می زنند

بسیار دیگری از افراد هستند که در بازارهای مالی نتیجه ای جز شکست و ضرر نصیبشان می شود و به الطبع چون شکست خورده اند صدای آنها را نمی شنویم.

فعالیت در این بازارها چگونه است؟

برای فعالیت در بازارهای مالی و کسب موفقیت از این راه، باید این موضوع را در وهله اول در نظر داشته باشیم که معامله گری و تریدری در بازارهای مالی یک شغل به حساب می آید و برای فراگیری این شغل باید به میزان کافی و لازم آموزش ببینیم و همینطور در کنار این آموزش دیدن باید تجربه نیز کسب کنیم.

از طرفی فعالیت در این بازارها احتیاج به سرمایه اولیه دارد اینکه با چه میزانی از سرمایه فعالیت در این بازار را شروع کنیم نیز خود مستلزم آموزش دیدن “علوم مدیریت سرمایه” می باشد.

برای کسب سود در بازارهای مالی چه مهارت‌هایی را باید بیاموزیم؟

در کنار علم مدیریت سرمایه باید تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال و روانشناسی بازار را نیز یاد بگیریم.

بسیاری از افراد ندانسته و با سرمایه های مدیریت نشده وارد این بازار می‌شوند که نتیجه ای جز شکست برایشان نمی توان متصور شد.

شاید این شکست در روزهای اول مشاهده نشود و بر حسب اتفاق یا شانس در ابتدا نتایج مطلوبی هم به دست بیاید اما یک فرد کم دانش در بازارهای مالی به زودی تمام سود و سرمایه اولیه خود را از دست خواهد داد و موفقیت او پیوسته نخواهد بود.

از کجا باید شروع کنیم؟

برای اینکه شروعی درست و قدرتمند در بازارهای مالی داشته باشید، تماشای ویدیو بالا را با دقت زیاد به شما توصیه می کنم.

در این ویدیو سعی شده تا تمامی نکات لازم و دانستنی های ضروری برای شروع فعالیت در بازارهای مالی در اختیار شما قرار بگیرد.

امیدوارم مطالب ارائه شده در این ویدیو برایتان مفید واقع شود.

 

X
X