پرش لینک ها
بررسی صرافی والکس - معرفی جامع و کامل صرافی WallX در سال 2022

بررسی صرافی والکس – معرفی جامع و کامل صرافی WallX در سال 2022

صرافی والکس با هدف سهولت در خرید و فروش ارزای دیجیتال و تامین امنیت کاربران شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر صرافی امکان معامله تعداد زیاد ارز دیجیتال در این صرافی وجود دارد. در ادامه به اهمیت صرافی و معرفی صرافی والکس می‌پردازیم.

صرافی چیست؟

صرافی، نوعی از شرکتها هستند که موضوع فعالیت آنها به طور خاص به خرید و فروش ارز، طلا و سکه است. نحوه ی کار صرافی ها به صورت واسطه‌گری میان انجام معاملات و کسب سود از ما به تفاوت قیمت خرید و فروش ارزها می‌باشد.

بررسی صرافی والکس - معرفی جامع و کامل صرافی WallX در سال 2022

جهت مشاهده راهنمای قدم به قدم ثبت نام در صرافی والکس اینجا کلیک کنید.

انواع صرافی ها

فیزیکی

صرافی هایی هستند که خرید و فروش ارز را به شکل حضوری و نقدی انجام میدهند.

دیجیتال

صرافی هایی هستند که به کار خرید و فروش ارزها مثل انواع ارزهای دیجیتال به صورت مجازی میپردازند.

بررسی صرافی والکس - معرفی جامع و کامل صرافی WallX در سال 2022

نحوه کار صرافی ها

صرافی ها هم همانند فروشنده های کالا یا خدمات، باید بهای تمام شده ی کالای خود را تعیین کند و با کسب درصدی به عنوان سود، کالای خود را بفروشد.در واقعکسب سود آنها از تفاوت قیمت و خرید و فروش ارزها می‌باشد.

صرافی والکس

صرافی والکس یک بازار آنلاین معامله ی ارز دیجیتال است. واضح است که برای حضور دربازارهای مالی باید تبدیل ارز انجام دهید به همین منظور باید از پلتفرم‌های مانند صرافی دیجیتال والکس استفاده کنید. از طریق این پلتفرم میتوانید ریال را به ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم، تتر و … تبدیل کرده و به کیف پول خود جهت سرمایه گذاری و هم انتقال به بروکرها استفاده کنید.

امکانات صرافی والکس

بخش آموزش

در صرافی والکس هر زمان که نیاز به آموزش جهت ثبت نام، واریز یا برداشت، انتقال و موارد دیگر داشته باشید می‌توانید از فیلم های آموزشی این مجموعه استفاده کنید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی قوی و پاسخگویی سریع و مناسب به سوالات کاربران یکی از ویژگی‌های خوب این صرافی دیجیتال می‌باشد. چنانچه در روند خرید وفروش، انتقال، و یا موارد دیگر نیاز به راهنمایی و پشتیبانی داشته باشید میتوانید از طریق چت آنلاین یا تماس از کارشناسان این صرافی کمک بگیرید.

امنیت

ایجاد بستری امن برای انجام معامله‌ها و حفظ دارایی‌های مشتریان یکی از اهداف مهم و تاکید شده در این صرافی است. به همین جهت در این مجموعه افراد متخصص در حوزه امنیت سایبری استفاده شده است.

برای عضویت در صرافی والکس اینجا کلیک کنید.

کد معرف مجموعه: tcfty0a

برای مشاهده دیگر صرافی‌ها و بروکرها اینجا کلیک کنید.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن