پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft

پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft

پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft

ارنینگ های ارایه شده در بازه اخیر بیانگر پتاسنیل رشد مناسب برای شرکت های Gig یا درواقع شرکت های مرتبط با ارایه خدمات توسط مشتری به مشتری یا همان C2C هستند.

رشد صعودی هفته های گذشته

بنا بر تحلیل های اخیر مشتریان در دوران پسا کرونا تمایل کمتری به تقسیم کردن سهمشان در پرداخت هزینه های مشترک برای این دست از سرویس ها و خدمات دارند. بیشترین سهم درآمد Uber در دوران اخیر اختصاص به دلیوری یا همان ارسال غذا اختصاص پیدا کرده و این میزان به شدت از هزینه های خدمات تاکسی اینترنتی پیشی گرفته است.
پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft
گزارشات مالی شرکت Airbnb نیز بیانگر حفظ و افزایش میزان تقاضای سفر در میان مردم دنیا در دوران پسا کرونا هستند. علی رغم افت چشمگیری که این شرکت ها در نیمه اول سال میلادی جاری تجربه کردند، شرکت Uber Technologies که با نماد UBER در بازار سهام وال استریت معامله می شود در هفته گذشته ۳۶٪ رشد داشته است. این در حالی است که شرکت Lyft با نماد LYFT در بازار سهام NASDAQ توانسته در همین مدت زمان به میزان ۴۶٪ رشد کند.
پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft
شرکت Airbnb نیز با سه هفته روند صعودی خوب، در هفته گذشته ۲۰ درصد افزایش بها به ازای هر سهم ABNB به دست آورد و همچنان قیمت این سهام معروف بین تریدرهای بازار سهام NSADAQ در حال افزایش است.

پتانسیل رشد سهم های Uber و Airbnb و Lyft

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲

هفته قرمزپوشان در بازار سهام آمریکا و ارزهای مهم فارکس! هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد ریزش در بازارهای سهام و صنایع مختلف بود و از سمت دیگر هم دلار استرالیا، پوند انگلستان، یورو اروپا و ین ژاپن هم دچار ریزش و روند نزولی بودند.
سهم های شرکت های اپل و مایکروسافت و متا و کوکاکولا رو به صعود، آمازون و بوئینگ رو به سقوط!
توصیه ما به شما این است: در شرایط هفته های جاری به شدت مراقب روند ریزشی بازار و سیاست های انقباضی پولی و بانکی در آمریکا و اروپا باشید، و البته از فرصت های خاص این شرایط برای کسب سود استفاده کنید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase فصل ۱ سال ۲۰۲۲

تا به حال از گزارش های ارنینگ فصلی شرکت های سهامی سود گرفته اید؟ اگر یک روز قبل سهام مد نظرتون رو بگیرید و در جهت مناسب ترید کنید، سود شیرینی می تواند باشد. صرافی ارز دیجیتال Coinbase با نماد COIN در بازار سهام NASDAQ قرار است تا فردا، تاریخ ۱۰ ماه می، گزارش مالی فصل اول سال ۲۰۲۲ خود را اعلام کند. تمام عوامل و شرایط تاثیرگذار به نسبت می رسند و احتمالا با یک سورپرایز در ارنینگ مواجه خواهیم بود. اما شاید این خرید برای ما سود ده نباشد!
در مقاله ارنینگ صرافی ارز دیجیتال Coinbase همراه ATS باشید تا بیشتر در مورد ارنینگ Coinbase بدانیم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X