پیشتازی ۴ سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

پیشتازی 4 سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

پیشتازی ۴ سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

چهار شرکت بزرگ و قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet در بازار سهام آمریکا با مارکت کپ های بسیار بزرگی که دارند توانسته اند در مقابل موج افول اقتصادی،‌ تورم و افزایش چشمگیر نرخ بهره همچنان به مسیر رشد خود ادامه بدهند.

فصل مالی ۲ Quarter

در ارنینگ های این فصل که دچار چالش های زیادی هم بود، پیش بینی های متفاوتی برای نتایج گزارش های Earning شرکت های مختلف انجام می شد. این ۴ شرکت عظیم علی رغم پیش بینی های نه چندان خوبی که از آن ها می شد، توانستند گزارش های عملکرد مالی یا همان Earning های خوبی را عرضه نمایند.
آخرین تغییرات شرکت هایی که در این دسته بندی قرار می گیرند به شرح زیر است:
سهام SNAP‌ با ٪۳.۴۴- و سهام META که پیشتر آن را با نام FaceBook می شناختیم با ٪۰.۵۲- در حوزه شبکه های اجتماعی، و همچنین شرکت تولید کننده چیپ های کامپیوتری INTEL با نماد INTC با ٪۱.۷۹+ در دسته پایینتر عملکردی قرار می گیرند.
اما شرکت های دیگر حاضر در بازار سهام آمریکا که بتوان آن ها را در این عرصه مقایسه نام برد شامل: IBM‌ با ٪۰.۹۶+ تنها سهم با آخرین تغییرات مثبت و شرکت های مایکروسافت با نماد MSFT با مقدار منفی ٪.۹۷ و گوگل با نماد GOOG با تغیییرات منفی ٪۰.۹۹ و در نهایت شرکت اپل با نماد APPL با تغییرات منفی ٪۰.۶۲.

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲

هفته قرمزپوشان در بازار سهام آمریکا و ارزهای مهم فارکس! هفته ۱۷ سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد ریزش در بازارهای سهام و صنایع مختلف بود و از سمت دیگر هم دلار استرالیا، پوند انگلستان، یورو اروپا و ین ژاپن هم دچار ریزش و روند نزولی بودند.
سهم های شرکت های اپل و مایکروسافت و متا و کوکاکولا رو به صعود، آمازون و بوئینگ رو به سقوط!
توصیه ما به شما این است: در شرایط هفته های جاری به شدت مراقب روند ریزشی بازار و سیاست های انقباضی پولی و بانکی در آمریکا و اروپا باشید، و البته از فرصت های خاص این شرایط برای کسب سود استفاده کنید.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

یک هفته با وال استریت با آبتین:‌هفته اول

امیدواریم سال ۲۰۲۱ برای شما عزیزان سالی پربرکت و پر از سود بوده باشد. در این ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین به بررسی سال گذشته بازار سهام آمریکا، شاخص های بزرگ و عملکرد سالانه آن ها، معرفی شرکت هایی که بیشترین رشد در مارکت کپ را ارائه کردند و از طرف دیگر شرکت های با بیشترین سوددهی و همچنین شرکت هایی که بیشترین افت و کاهش در ارزش مارکت کپ را تجربه کردند، به طور کامل برای شما عزیزان تشریح کرده و در نهایت عرضه اولیه سهام یا همان IPO های برتر و پرسود در سال گذشته را با هم مشاهده می کنیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X