پرش لینک ها
پیشتازی 4 سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

پیشتازی 4 سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

پیشتازی 4 سهم قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet

چهار شرکت بزرگ و قدرتمند Amazon و Microsoft و Apple و Alphabet در بازار سهام آمریکا با مارکت کپ های بسیار بزرگی که دارند توانسته اند در مقابل موج افول اقتصادی،‌ تورم و افزایش چشمگیر نرخ بهره همچنان به مسیر رشد خود ادامه بدهند.

فصل مالی 2 Quarter

در ارنینگ های این فصل که دچار چالش های زیادی هم بود، پیش بینی های متفاوتی برای نتایج گزارش های Earning شرکت های مختلف انجام می شد. این ۴ شرکت عظیم علی رغم پیش بینی های نه چندان خوبی که از آن ها می شد، توانستند گزارش های عملکرد مالی یا همان Earning های خوبی را عرضه نمایند.
آخرین تغییرات شرکت هایی که در این دسته بندی قرار می گیرند به شرح زیر است:
سهام SNAP‌ با ٪۳.۴۴- و سهام META که پیشتر آن را با نام FaceBook می شناختیم با ٪۰.۵۲- در حوزه شبکه های اجتماعی، و همچنین شرکت تولید کننده چیپ های کامپیوتری INTEL با نماد INTC با ٪۱.۷۹+ در دسته پایینتر عملکردی قرار می گیرند.
اما شرکت های دیگر حاضر در بازار سهام آمریکا که بتوان آن ها را در این عرصه مقایسه نام برد شامل: IBM‌ با ٪۰.۹۶+ تنها سهم با آخرین تغییرات مثبت و شرکت های مایکروسافت با نماد MSFT با مقدار منفی ٪.۹۷ و گوگل با نماد GOOG با تغیییرات منفی ٪۰.۹۹ و در نهایت شرکت اپل با نماد APPL با تغییرات منفی ٪۰.۶۲.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن