پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

شرکت چند ملیتی سرمایه گذاری و خدمات مالی بزرگ و قدرتمند و معتبر Morgan Stanley که همگی آن را می شناسیم و خود آن هم در بازار سهام وال استریت نیویورک (NYSE) ایندکس شده است، در پیش بینی اخیر خود شرکت های حوزه ارتباطات را دارای قابلیت اخذ Earning خوب در این فصل می داند.

سهام AT&T

سهام AT&T به عنوان یکی از اولین و بزرگترین شرکت های حوزه ارتباطات و مخابرات در بازار سهام وال استریت با نماد T شناخته می شود. سه شرکت مخابراتی و ارتباطاتی که در پیش بینی Morgan Stanley اعلام شده اند شامل AT&T با نماد T و Verizon‌ با  نماد VZ در بازار سهام وال استریت، و همچنین شرکت T-Mobile با نماد TMOS‌ در بازار سهام NASDAQ می باشند.

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

دو عامل مهم رشد روند نزولی Earningهای سایر شرکت ها و رکود می توانند نقطه عطفی برای بالا آمدن شرکت های حوزه Telecommunication باشند. در دید کلی از ابتدای سال میلادی جاری این سه شرکت بزرگ توانسته اند در حدود ۸.۹ درصد رشد کنند. این در حالی است که نزدک بیش از ۲۰ درصد افت داشته است.

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

در بازه زمانی فصل مالی یا همان Quarter پیش رو، قرار است تا قیمت خدمات وایرلس افزایش پیدا کند و این خود می تواند محل افزایش درآمدهای ورودی این شرکت ها و در نتیجه افزایش Earningهای آن در انتهای فصل باشد.

مقالات مرتبط

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X