پرش لینک ها
پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

شرکت چند ملیتی سرمایه گذاری و خدمات مالی بزرگ و قدرتمند و معتبر Morgan Stanley که همگی آن را می شناسیم و خود آن هم در بازار سهام وال استریت نیویورک (NYSE) ایندکس شده است، در پیش بینی اخیر خود شرکت های حوزه ارتباطات را دارای قابلیت اخذ Earning خوب در این فصل می داند.

سهام AT&T

سهام AT&T به عنوان یکی از اولین و بزرگترین شرکت های حوزه ارتباطات و مخابرات در بازار سهام وال استریت با نماد T شناخته می شود. سه شرکت مخابراتی و ارتباطاتی که در پیش بینی Morgan Stanley اعلام شده اند شامل AT&T با نماد T و Verizon‌ با  نماد VZ در بازار سهام وال استریت، و همچنین شرکت T-Mobile با نماد TMOS‌ در بازار سهام NASDAQ می باشند.

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

دو عامل مهم رشد روند نزولی Earningهای سایر شرکت ها و رکود می توانند نقطه عطفی برای بالا آمدن شرکت های حوزه Telecommunication باشند. در دید کلی از ابتدای سال میلادی جاری این سه شرکت بزرگ توانسته اند در حدود ۸.۹ درصد رشد کنند. این در حالی است که نزدک بیش از ۲۰ درصد افت داشته است.

پیش بینی Q3 خوب برای AT&T

در بازه زمانی فصل مالی یا همان Quarter پیش رو، قرار است تا قیمت خدمات وایرلس افزایش پیدا کند و این خود می تواند محل افزایش درآمدهای ورودی این شرکت ها و در نتیجه افزایش Earningهای آن در انتهای فصل باشد.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن