معامله گران بیت کوین انتظار حرکت بزرگی را دارند که قیمت بیت کوین در ۲۸ هزار دلار ثابت بماند

مدیتیشن برای تریدرها

چشم انتظار حرکت بعدی BitCoin

با وجود اینکه ارز دیجیتال BitCoin همچنان در حالت نزولی خودش مانده و نتوانسته شکل صعودی مورد انتظار را برای چارت قیمت خود به دست بیاورد، فعالین مارکت بر این باورند که پتانسیل یک حرکت انفجاری برای بیت کوین مورد انتظار هست.
ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت فعلی حدود ۲۸۰۰۰ دلاری رنج قیمت معاملاتی خود را کاهش داد، در عین اینکه دارایی های ریسک پذیر منتظر محرک های جدید هستند.
حرکت بعدی BitCoin

امید برای افزایش قیمت انفجاری BitCoin

داده های Coin Telegraph Pro و Trading View نشان می دهند که جفت ارز دیجیتال BTC/USD علی رغم سورپرایزهای بازار سهام وال استریت همچنان به رفتار رنج زدن خود ادامه داد.

با این که کال هایی برای قیمت های ۲۵۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار برای ورود به تارگت های کوتاه مدت وجود داشت، افزایش نقدینگی در هر دو سمت معاملات باعث شد تا قدرت مانور چندانی برای ارز دیجیتال بیت کوین باقی نماند و نقدینگی نقش یک نیروی خارجی را ایفا کرد.

باید در نظر داشت که به قول حرفه ای بازار ارز دیجیتال تنها مورد تضمین شده درمورد بازار ارز دیجیتال ریسک های مرتبط با آن هستند!

آقای Balaji Srinivasan که قبلا در CoinBase فعالیت می کرده اخیرا یک هشدار ویژه در مورد قیمت BitCoin داده که در سه ماه آینده قیمت بیت کوین به صورت انفجاری بالا خواهد رفت. شاخص ها اما به ما می گویند که این حجم زیاد نقدینگی در بازار نوسانات قیمت را تحت تاثیر قرار می دهند و اجازه رفتن به یک سمت واحد را به چارت قیمت ارز دیجیتال بیت کوین نمی دهند.

حرکت بعدی BitCoin

بنا بر دیدگاه برخی از تریدرها به دلیل ساکن ماندن پرایس اکشن و باقی ماندن در این بازه رنج، حرکت انفجاری در صورت بیشتر باقی ماندن در این حالت، سنگین تر خواهد بود. با توجه به این که قیمت فعلی از ۱۵۰۰۰ دلار شروع شده انتظار می رود که ادامه این روند طولانی باشد. فعلا سطح مقاومت ۲۷۶۰۰ به ثبات رسیده است.

حرکت بعدی BitCoin

بنا به تحلیل های Daan Crypto Trades اینکه بازار نوسان نداشته باشد و نتواند سطوح را بشکند بازار ارز دیجیتال را کسل کننده می کند اما می توان امید حرکت های بزرگتری را برای پس از این دوره حوصله سر بر انتظار داشت.

حرکت بعدی BitCoin

بازار سهام تکلیف را معلوم می کند

بنا به تحلیل Jurrien Timmer مدیر اقتصاد کلان جهانی در Fidelity Investments با نگاه کلان به اقتصاد، نتیجه مشابه در مورد دارایی های بازار آمریکا می توان نتیجه مشابه را گرفت. در روزهای قبل ایشان ذکر کردند که شاخص S&P500 در بازه زمانی ۹ ماه گذشته در حالت sideways range بوده است.

شاخص بازار S&P 500 و ارز دیجتال بیت کوین هر دو دیر یا زود یک ناحیه شکست را تجربه خواهند کرد و در مورد بازار سهام حداقل این مورد بسیار به تصمیمات فدرال رزرو وابسته خواهد بود. هم اکنون ۳ ماه از سال ۲۰۲۳ سپری شده اما هنوز ۹ ماه برای خروج از این بازه رنج باقی مانده!

حرکت بعدی BitCoin

 

منبع: Coin Telegraph

 

مقالات مرتبط

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X