گاوهای ATOM چشم انتظار لانچ ۱۵ مارچ

گاوهای ATOM

گاوهای ATOM چشم انتظار لانچ ۱۵ مارچ

ارز دیجیتال ATOM اخیرا و از زمانی که  Cosmos governance ارتقای v9-Lambda را تایید کرده، و این ارتقا شامل امنیت بین شبکه ای و احتمالا virtuous real yield cycle هم می شود، بر سر زبان ها افتاده است.

جامعه Cosmos افزودن replicated security یا همان RS به شبکه ارز دیجیتال خود را تایید کرده و این ارتقا قرار است تا در ۱۵ مارچ با v9-Lamba رونمایی شود. این RS‌ اولین نسخه امنیت بین شبکه ای Cosmos خواهد بود که به بلاک چین های حاضر در این بستر اجازه اشتراک گذاری منابع تایید شده برای ارتقای امنیت را می دهد. تنها پروتکل هایی به شبکه های مشتریان ارز دیجیتال افزوده خواهند شد که به تایید مدیریت Cosmos رسیده باشد. در حال حاضر هشت شبکه به عنوان کاندیدای احتمالی مد نظر هستند که شامل: Neutron، PolymerDAO، Duality، Stride، Simply Staking، FairBlock و Comdex می باشند.

 

امنیت بین شبکه ای Cosmos

این نسخه امنیت می تواند تا ۲۵ درصد از هزینه های شبکه مشتریان معاملات ارز دیجیتال را بین Cosmos Hub stakers پخش کند. همچنین، پروتکل ها می توانند بخشی از تورم توکن ها و جریانات درآمدی را به دارندگان ارز دیجیتال ATOM (قیمت در حال حاضر: ۱۱.۸۳ دلار آمریکا) تخصیص بدهند. این سیستم امنیت می تواند موجب تمرکز بیشتر مشتریان برای رشد اقتصادی این شبکه شود و آنان در مقابل ۵۱ درصد حملات ایمن کند.

گاوهای ATOM

رشد گاوی اکوسیستم Cosmos

اکوسیستم ارز دیجیتال کاسموس با توجه به بیشتر شدن استفاده شبکه های دیگر از Cosmos-SDK در طی دو سال گذشته توانسته رشد خوبی را به دست آورد. ایجاد بسترهای بین شبکه ای (Cross-Chain) مانند RS به بلاک چین ها اجازه می دهد تا از نقدینگی موجود در اکوسیستم کاسموس بهره مند بشوند.

اعلان های کوین هایی مانند USDC به مانند کاتالیزورهای احتمالی برای نقدینگی شبکه کاسموس هستند. به گفته تحلیلگران، پروژه های Stable Coin غیر متمرکز مانند Agoric’s Inter Stable Token با نماد IST و Kujira’s USK به نظر شباهت زیادی به کسب موفقیت استیبل کوین های غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum بر روی بستر کاسموس دارند. ناگفته نماند که این فرایند به کمک خود ارز دیجیتال ATOM هم خواهد رفت.

در هر صورت، چه این پروژه های غیر متمرکز موفق به بزرگتر کردن خود شوند یا نه، بلاک های در حال رشد به سمت یک سیستم غیر متمرکز مالی یکپارچه در حرکت هستند. اساسا، جفت ارز دیجیتال ATOM/USD یک الگوی مثلثی صعودی از ماه جون ۲۰۲۲ که در حدود ۶ دلار قیمت داشت، شکل داده است. یک خروج از این مثلث در حدود سطوح مقاومت ۱۴ دلار و ۱۵ دلار می تواند شانس رفتن تا قیمت ۳۳ دلار را برای این ارز دیجیتال به همراه داشته باشد.

داده های CryptoQuant حاکی از آن است که شاخص مقاومت نسبی ارز دیجیتال ATOM و شاخص Stochastic وضعیت فعلی آن را در ناحیه OverSold تشخیص می دهند و احتمال یک چرخش روند برای آن انتظار می رود.

 

گاوهای ATOM

منبع: Coin Telegraph

 

 

 

 

مقالات مرتبط

“تحلیل شباهت‌های کلیدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و امروز | رد کردن سطوح تاریخی معاملات و تشابه با نقطه برگشتی bull-bear”

با شکل گیری سطوح مقاومت جدید و احتمال رسیدن BitCoin به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار، عدم حضور چشمگیر نهنگ ها باعث ایجاد شک نسبت به این روند صعودی و نقطه برگشتی مورد انتظار شده است. در سال ۲۰۱۹ هم روند قیمتی مشابه اما در بازه زمانی بسیار کوتاه تر را شاهد بودیم. در این مقاله شباهت های کلیدی چارت قیمت BitCoin و اندیکاتورهای موثر در تحلیل تکنیکال را بررسی می کنیم.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

نیم نگاهی به فصل جدید Crypto Currency و فصل ۴ سال ۲۰۲۲

پرونده سال ۲۰۲۲ با روزهای تلخ و شیرینش برای بازار ارز دیجیتال به پایان رسید، اما تبعات فصل مالی ۴ همچنان پابرجا هستند و تاثیر دومینویی ورشکستگی FTX و موش دواندن Binance برای بیرون کردن رقیبش از بازار همچنان دامنگیر معاملات و بازار Crypto Currency هستند. این روند منفی برای بازار ارز دیجیتال چطور شروع شد و چه تبعاتی تا اوایل سال میلادی جدید برای ما خواهد داشت؟ در این مقاله همراه مجموعه ATS‌ باشید.

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X