پرش لینک ها

2 سهام مناسب برای Buy در هفته 25 بازار سهام آمریکا

2 سهام مناسب برای Buy در هفته 25 بازار سهام آمریکا

۲ سهام مناسب برای گرفتن پوزیشن Buy در هفته ۲۵ سال میلادی جاری در بازار سهام آمریکا را می توان بازار سهام وال استریت (NYSE) و بازار سهام NASDAQ پیدا کرد. اگر که در این هفته قصد دارید با بودجه حدود ۱۰۰۰ دلاری اقدام به خرید سهام بکنید این مقاله را از دست ندهید.

سهام شرکت Apple

سهام شرکت Apple که بسیاری از ما با آن آشنایی داریم و از محصولات آن استفاده می کنیم، همواره یکی از بزرگترین بازیکنان بازار سهام آمریکا با مارکت کپی بسیار بزرگ (۲.۱۲۹ تریلیون دلار) بوده و ترید کردن سهام این شرکت مورد علاقه بسیاری از تریدرها است. 

سهام شرکت Apple که با نماد AAPL در بازار سهام NASDAQ ایندکس شده و در شاخص NASDAQ 100 می توانیم تغییرات آن را مشاهده کنیم، نه تنها به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازار سهام آمریکا بلکه یکی از بزرگترین شرکت های کشور آمریکا محسوب می شود. 

این شرکت که محوریت فعالیت آن حوزه تکنولوژی است و از رهبران پیشرفت تکنولوژی در جهان شناخته می شود، در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ توانست مارکت کپ خود را به مبلغ ۳ تریلیون دلار برساند. با توجه به مارکت کپ فعلی و تحلیل تغییرات و روندهای این سهم از ژانویه تا کنون، انتظار می رود تا به زودی بتواند به سقف قبلی خود یعنی ۳ تریلیون دلار برسد.

گوشی موبایل آیفون که اصلی ترین و معروف ترین محصول این شرکت است در حال حاضر نیمی از تارگت فروش خود در سال جاری را به دست آورده. البته نباید فراموش کرد که کلید موفقیت اپل تکیه بر مسیر همیشگی خود نیست و باید با ورود به مسیرهای جدید – شاید ارائه خدمات مالی، مسیر پیش روی و پیشرفت خود را هموارتر کند. 

سهام مناسب برای Buy در هفته 25 بازار سهام آمریکا

خدمات مالی Apple

از جمله اقدامات Apple در این راستا امکان پرداخت در 4 مرحله طی بازه زمانی 6 هفته ای برای مشتریان خود بدون افزودن هزینه جانبی است. 

با استفاده Apple Card که با همکاری شریک تجاری اپل، گلدمن ساکس (Goldmann Sachs) ارائه خدمات مالی و وام های خرید و استقراض نیز فراهم خواهند شد. 

مزیت دیگر شرکت Apple نسبت به سایر شرکت هایی که محوریت فعالیت آن ها صرفا خدمات مالی است، تعداد بسیار زیاد مشتریانی است که از محصولات این شرکت شامل گوشی موبایل، لپ تاپ، ساعت هوشمند و غیره استفاده می کنند. 

اگر در این هفته قصد خرید سهام با پوزیشن Buy دارید، حتما سری به سهام شرکت اپل بزنید. آخرین تغییرات این سهم در روزهای پایانی هفته گذشته رشد ۱.۱۵ درصدی معادل با ۱.۵ دلار به ازای هر سهم بود.

سهام شرکت Coca Cola

سهام شرکت Coca Cola که برای همه ما نامی آشناست و در سطح جهان هم کمتر کسی از محصولات آن استفاده نکرده، در بازار سهام وال استریت واقع در خیابان وال استریت شهر نیویورک ایندکس شده و از اصلی ترین و بزرگترین شرکت های بازار سهام آمریکا می باشد. 

در حالی که در سال ۲۰۲۲ خیلی از شرکت های وضعیت نزولی را تجربه می کنند سهام شرکت کوکا کولا در بازار سهام آمریکا اکثر روزهای این سال را با رنگ سبز و وضعیت صعودی سپری کرده است. آخرین تغییرات قیمت این سهم در روز پایانی هفته گذشته مثبت ۰.۶۱ درصد بود و قیمت فعلی آن هم ۵۹.۴۳ دلار می باشد.

سهام مناسب برای Buy در هفته 25 بازار سهام آمریکا

با خبر دیواید کردن سهم شرکت کوکا کولا در ماه فوریه سال میلادی جاری برای شصتمین سال، کوکا کولا امسال لقب شاه Dividend ها را به خود اختصاص داد.

در شرایطی که عمده صنایع بزرگ و کوچک همواره در حال فراز و نشیب های فراوان در دوران فعالیت خود هستند سهام Coca Cola پیوسته در حال رشد بوده و سود خود را با سهام دارانش تقسیم می کند.

از سوی دیگر این شرکت بزرگ بیش از ۲۰۰ برند زیرمجموعه شامل Sprite و Powerade و Minute Maid وTopo Chico و … را در سراسر جهان دارد. نکته جالب در مورد این سهم مهم در بازار سهام آمریکا رضایت مشتریان از این تنوع بزرگ محصولات و توجه به جزئیات و سلایق مشتریان در هر موقعیت جغرافیایی می باشد.

مادامی که به دنبال سهامی با رشد پیوسته و طولانی و مدت همچنین دارای Dividend های مثبت و پایدار هستید، توصیه ما داشتن سهام شرکت Coca Cola در بازار سهام آمریکا است.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن