۵ ارز دیجیتالی که باید در واچ لیست داشته باشیم

5 ارز دیجیتالی که باید در واچ لیست داشته باشیم

۵ ارز دیجیتالی که باید در واچ لیست داشته باشیم

در هفته پیش رو باید با دقت نظاره گر تغییرات بازار ارزهای دیجیتال باشیم. شاید داشتن یک واچ لیست به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در فرایند تصمیم گیری های ما برای ترید در بازارهای مالی بین المللی از حمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار سهام آمریکا و همچنین بازار فارکس باشد. 

بازار سهام آمریکا و بازار ارز دیجیتال

بازار دارایی ها یا همان Equity در هفته گذشته توانست بازگشت قابل توجه و سریعی را برای خود ثبت کند. لیدر و پیش برنده این رشد چشمگیر هم تغییرات و تحرکات بازار سهام آمریکا در شاخص Nasdaq Composite بوده است.

شاخص S&P500 هم توانست رشدی معادل با ۶.۵ درصد در هفته گذشته برای خود به ثبت برساند. از سمت دیگر شاخص اصلی و مهم Dow Jones هم توانست رشدی ۵.۴ درصدی را تجربه کند.

۵ ارز دیجیتال این هفته واچ لیست

مهمترین ارزهای دیجیتالی که با توجه به رشدهای بازار سهام آمریکا می بایست تغییرات قیمت و رفتار ترید آن ها را مورد بررسی قرار داد، عبارتند از:

بیت کوین (BTC) و UNI و XLM و THETA و HNT.

5 ارز دیجیتالی که باید در واچ لیست داشته باشیم

مقالات مرتبط

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک در سال ۲۰۲۲

بازار ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری مناسب می دانید؟ اگر یک صندوق سرمایه بزرگ باشید چقدر از سرمایه تحت مدیریت خود را وارد بازار کریپتوکارنسی می کنید؟ آیا صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک یا همان Hedge Fund علاقمند به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز شده اند و ریسک های آن را می پذیرند؟ در مقاله بیت کوین و صندوق های پوشش ریسک به بررسی موضوع ورود صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک (Hegde Fund) به حوزه بازار بین المللی ارز دیجیتال می پردازیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

تحلیل هفتگی وال استریت، هفته ۱۸ بازار سال ۲۰۲۲

هفته پرنوسان و پرهیجان ۱۸ بازارهای مالی با تصمیم افزایش نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا همراه بود. بازار وال استریت واکنش بسیار خوبی به تصمیمات فدرال رزو نشان داد، اما مدت زیادی نتوانست در مقابل روند نزولی بازارهای سرمایه دوام بیاورد.
قرنطینه های چین هم همچنان به کاهش ارزش دلار استرالیا دامن زد و شاهد تقویت ارزش دلار آمریکا و کاهش ارزش پول انگستان و استرالیا هستیم. تحلیل چرات شاخص S&P به ما می گوید که روند نزولی هنوز تمام نشده اما شاید بتوان در هفته یا هفته های آتی از پوزیشن های Sell به پوزیشن های Buy تغییر رویه بدهیم.
در مقاله و ویدئو اختصاصی مجموعه ATS تحلیل هفتگی بازار و پیش بینی هفته آینده را مشاهده کنید.

مقایسه چرخه Bearish بیتکوین با ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸

با گزارش CPI دیدیم که روند رنج زدن چارت تکنیکال بیت کوین با یک پله سقوط پس از ریزش ناشی از FTX همواره به رنج زدن خود ادامه داد. اخبار منفی و فشار فروش برای بیت کوین بیش از پیش زیاد شده اما اخبار و اقدامات مثبتی هم پیش رو هستند. با توجه به تشابه رفتار چارت با بازارهای Bearish سال های پیشین، پیش بینی شما برای تغییرات یک ماه آینده این ارز دیجیتال چیست؟

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X