پرش لینک ها

درباره ما

معرفی آکادمی مالی ATS

مجموعه‌ی ATS از سال ۲۰۱۸ فعالیت رسمی خود را در حوزه‌ی آموزش بازارهای مالی آغاز کرد. این مجموعه با بکارگیری تحلیل‌گران برجسته، کارشناسان حرفه‌ای و متخصصان بازار، سعی در ارتقا و بهبود سواد مالی جامعه دارد.

فعالیت‌های ATS

مفتخریم که...

برگزاری رویدادها و ورکشاپ‌های تخصصی

تیم ATS، سمینارها و ورکشاپ‌های متعددی برگزار نموده که نتایج ماه‌ها تحقیقات و پژوهش‌های تیم خود را به دانشجویان ارائه داده است.

سایکوترید

سایکوترید به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات ATS اولین و بروزترین مرجع روانشناسی ترید در ایران به حساب می‌آید.

هدف ما

رسالت ATS

بازارهای مالی در سراسر جهان از اساتید کم سواد اشباع شده است. مجموعه‌ی ATS رسالت خود را بر این می‌بیند تا با پرورش صحیح و استاندارد دانشجویان مطابق با بروزترین متدهای جهانی، راه درست و به دور از رویاپردازی را برای جامعه‌ی ایرانی فراهم کند.

این مجموعه هیچ‌گاه دانشجویان خود را رها نمی‌کند؛ بعد از اتمام آموزش‌ها، ATS کمک می‌کند تا دانشجویان حتی با بضاعت مالی کم بتوانند آموخته‌های خود را در بازارهای مالی به کار بگیرند.

+300
ساعت آموزش تخصصی
93%
بازخورد مثبت
+30
رویداد و ورکشاپ تخصصی
+500
دانشجو

مهمترین هدف از شرکت در کلاس ها و سمینارهای ATS چیست؟

از آنجایی که تورم و تحریم شرایط را برای زندگی سخت کرده، لزوم درآمد دلاری بخصوص برای مقابله با تورم به شدت حس می‌شود.

 

از طرفی در جامعه ی مدرن یکی از شیوه‌های پس انداز خرید سهام برای خود و اطرافیان است. به گونه‌ای که خرید این سهام تبدیل به یک قلک برای افراد می‌شود. به گذشته سهام در هر بازاری که نگاه می‌کنیم صعودی بودن آن را در یک نگاه متوجه می‌شویم پس بازار سهام می‌تواند حداقل قلک خوب و قابل اطمینانی باشد.

 

در این راستا، ATS ارتباطات گسترده‌ای را با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برقرار کرده تا با همکاری این نهاد علمی، دانش معامله‌گری را به بهترین شیوه به مخاطبان این حوزه انتقال دهد.

کلیه‌ی آموزش‌های حضوری مجموعه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

کاتالوگ معرفی مجموعه

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

درصورت داشتن هرگونه سوال درباره ترید و یا فعالیت‌های ما

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن