بلاکچین و رمزارزها: کلیدی برای آینده پردرآمد و زندگی جدید شما

یاد بگیرید چگونه از دانش بلاکچین و رمزارزها برای ساخت یک زندگی جدید و آینده‌ای پردرآمد بهره‌برداری کنید. در این دوره، با مهارت‌های معامله‌گری و فرصت‌های شغلی در زمینه بلاکچین آشنا می‌شوید.
امید اسفندیاری · ۸, فروردین, ۱۴۰۲

یک زندگی جدید بسازید!

برای ساختن یک زندگی جدید بی‌نظیر و دلخواه، که در برگیرنده خواسته‌های ماست، نیاز به منابع مالی داریم. منابع مالی لازم برای ساخت زندگی مطلوب خود را باید در دنیای علم و دانش جستجو کنیم، دانشی که صرف داشتن آن، تحول عمده‌ای در زندگی ما ایجاد کند.

بلاکچین: کلیدی برای آینده‌ی پررمز و راز!

بلاکچین، یک پدیده نوین است که به تدریج در زندگی انسان‌ها نفوذ کرده و تحولاتی جدید و بی‌سابقه را در بر دارد. چه بخواهیم چه نخواهیم، بلاکچین به زودی جهان ما را تسخیر خواهد کرد و روند جدیدی را برای ما شکل خواهد داد. بلاکچین، با استفاده از زنجیره‌ای از بلوک‌های حاوی اطلاعات ارزشمند، روشی نوین برای ذخیره، ارتباط و دسترسی به اطلاعات ارائه می‌دهد.

بلاکچین، مفهومی است که بر امنیت، شفافیت، سرعت و غیرمتمرکز بودن تأکید می‌کند. ویژگی غیرمتمرکز بودن بلاکچین باعث می‌شود که دیگر شاهد انحصار قدرت در زمینه‌ای خاص برای یک گروه محدود نباشیم. درک علم بلاکچین علاوه بر به‌روز کردن ما، دروازه‌هایی از علم برنامه‌نویسی بلاکچین، اوراکل‌ها، NFT، گیمینگ و البته معامله‌گری را برای ما باز می‌کند.

در دوره‌ی ورود به دنیای بلاکچین، رمزارزها و معامله‌گری، شما ابتدا با مفهوم بلاکچین، ماینینگ و الگوریتم‌های مختلف بلاکچین آشنا می‌شوید. سپس زیرشاخه‌های بلاکچین مانند دیفای (یا امور مالی غیرمتمرکز)، متاورس (یا جهان ماورا)، NFT (یا توکن‌های غیرقابل تعویض)، اوراکل‌ها، وب۳ (یا نسل سوم اینترنت) و… را می‌شناسید که هر کدام دنیایی از فرصت‌های فعالیت را در اختیار دارند. همچنین در این دوره به شما معامله‌گری به بیان درست و به دور از رویافروشی آموخته می‌شود تا بتوانید به عنوان یک شغل در آن به فعالیت بپردازید و درآمد کسب کنید.

 

سرفصل های دوره:

فصل اول

 1. تاریخچه ی بلاکچین
 2. ویژگی های بلاکچین
 3. ماینینگ
 4. انواع شیوه های ماینینگ
 5. الگوریتم شبکه های بلاکچین
 6. رمزارزها
 7. وب۳
 8. دیفای
 9. متاورس
 10. ان اف تی
 11. گیمفای
 12. اوراکل
 13. پانزی
 14. آموزش نصب و استفاده از کیف پول ها
 15. آموزش ثبت نام و استفاده از صرافی های ایرانی و خارجی
 16. آموزش نحوه ی ترید کردن
 17. آموزش سایت های کاربردی در هر حوزه
 18. معرفی شخصیت های برجسته ی هر حوزه

فصل دوم: تحلیل تکنیکال

 1. معرفی بازارهای مالی
 2. آموزش عرضه و تقاضا
 3. کندل شناسی
 4. تعریف انواع چارت
 5. آموزش کار کردن با سایت تریدینگ ویو
 6. انواع حمایت و مقاومت و مفاهیم آن
 7. انواع الگوهای کلاسیک
 8. انواع شکست
 9. پولبک ها
 10. ضعف و قدرت در حرکت چارت و شناخت آن ها
 11. آموزش اندیکاتور ایچی موکو
 12. آموزش اسیلاتورهای RSI و MACD
 13.  آموزش انواع واگرایی ها
 14. فیبوناچی
 15. گپ
 16. ژورنال نویسی
 17. اصول نوشتن استراتژی
 18. مقدماتی از روانشناسی معامله گری

درباره مدرس

امید اسفندیاری

سلام امید اسفندیاری هستم معامله گر و مدرس بازارهای مالی و پژوهشگر روانشناسی معامله گران من متولد بیستم اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۱ هستم و تحصیلاتم مهندسی عمران هست این افتخار رو دارم که از سال ۱۳۹۹ در خدمت مجموعه ی ATS باشم... سبک تحلیل من ترکیبی از پرایس اکشن سایکلیکال و RTM هست... مدت یک سال هست که در کنار آموزش، به مشاوره و کوچ کردن معامله گران مشغولم. رمز موفقیت در بازارهای مالی را اصلاح باورها و ساختارهای روانشناختی ذهن می دانم.

۲ دوره ها

X
X