دوره آموزشی بورس بین الملل

اولین قدم ها رو برای ورود به بورس بین الملل محکم بردارید. در دوره آموزشی بورس بین الملل دوره معرفی بازار سهام آمریکا و فرصت هایی که برای ما وجود دارند، نحوه ثبت نام در بروکرهای معتبر از داخل ایران، تحلیل تکنیکال کاربردی در این بازار و تحلیل فاندامنتال کاربردی رو آموزش دادیم.
آکادمی مالی ATS · ۲۰, شهریور, ۱۴۰۱

دوره آموزشی بورس بین الملل

دوره آموزشی بورس بین الملل یک دوره تخصصی تهیه شده توسط آکادمی مالی ATS است که برای اولین بار با محوریت بازار بورس آمریکا ارائه شده است.
این دوره با بهره گیری از جدیدترین اطلاعات پیرامون بازارهای مالی ، و با بهره گیری از اطلاعات دقیق و کاربردی برای دانشجویان این مجموعه ساخته شده است.
در دوره آموزشی بورس بین الملل به تمام جزیات مهم اشاره شده تا شما با تسلط کامل وارد این دنیای جدید شوید.

دوره آموزشی بورس بین الملل
برای ورود به بازارهای مالی ، چه ابزارهایی نیاز است؟

هر فرد برای شروع ابتدا باید با ماهیت بازارهای مالی آشنا شود و در ادامه مباحث کاربردی را فراگیرد تا بتواند وارد سطح مقدماتی در مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال شود. از طرفی برای شروعی اصولی تر به مباحث پایه‌ی روانشناسی نیاز است تا در مدت زمانی که در حال آموزش هستید بتوانید کنترل احساسات و هیجانات خود را به دست بگیرید.
بازار بورس آمریکا بزرگترین بازار سهام جهان، بازار سهام آمریکا، محل اصلی فعالیت شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ است که در این دوره می آموزیم چرا این بازار برای این دسته از سرمایه گذاران بسیار جذاب است.
بازار بورس نیویورک یا New York Stock Exchange که به اختصار NYSE نیز خوانده می‌شود، به لحاظ میزان معاملات و ارزش شرکت‌های پذیرفته‌شده، بزرگ‌ترین بورس جهان محسوب می‌شود. با مطالعه تاریخچه بورس در جهان درمی‌یابیم که بازار بورس نزدک (NASDAQ) و بازار بورس نیویورک (NYSE)، مشهورترین و بزرگ‌ترین بازارهای بورس جهان محسوب می‌شوند.

دوره آموزشی بورس بین الملل
مقدمات ورود به بازار بورس بین الملل

برای ورود به بازار بورس بین الملل دانستن مفاهیم ابتدایی شروع راه است. شناسایی بازارها، شاخص های بورسی، انواع شرکتها ، انواع سرمایه گذاری و مفاهیم ابتدایی درباره ی صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک میتواند نقشه ی راهی برای معامله گران جدید باشد.
آشنایی با انواع بروکرها و چگونگی انجام معاملات، واریز و برداشت و دانستن موارد اولیه مالی از دسته آموزش های غیرقابل اغماض است.

همچنین می‌توانید پیش از تهیه دوره آموزشی بورس بین الملل با مشاهده ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا آشنایی بیشتری را کسب کنید.

تکنیکال کاربردی

برای درک کردن تغییرات قیمت در بازار بورس بین الملل و بازارهای مالی دانستن دانش تحلیل تکنیکال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. میزان عرضه و تقاضا در نواحی مختلف، تشخیص روند قیمت سهام، تعیین محدوده های حمایتی و مقاومتی از دسته مواردی هستند که برای یادگیری تکنیکال مقدماتی به آنها نیاز است و آشنایی با آنها دید خوبی برای یادگیری ادامه راه به معامله گرهای آینده میدهد.

دوره آموزشی بورس بین الملل

از آنجایی که تحلیل تکنیکال یک موضوع گسترده و تخصصی است، مجموعه ATS یک دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی را تهیه کرده که میتوانید برای مشاهده‌ی آن اینجا کلیک کنید.

فاندامنتال کاربردی

یکی از نکات مهمی که در دوره آموزشی بورس بین الملل میپردازیم تحلیل فاندامنتال است.
واضح و مبرهن است که اتفاقات و اخبار در جهان بر تمامی جنبه های زندگی از جمله بخش اقتصاد اثر گذار است. اخبار و دیتاهای اقتصادی منتشر شده درباره‌ی کشورهای مختلف جهان میتواند تاثیرات مثبت یا منفی را بر اقتصاد بقیه کشورها بگذارد. از آنجایی که بازارهای مالی یکی از مهمترین بخش‌های اقتصاد هر کشور است، دنبال کردن و تحلیل کردن این اخبار و داده های اقتصادی از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.
بازار بورس بین الملل نیز از این اخبار و داده های اقتصادی تاثیرات مثبت و منفی را دریافت می‌کند که میتوانند تاثیرات بلند مدتی را بر روی قیمت سهم های مختلف بگذارد. پیدا کردن منابع معتبر برای اخبار، منابع دریافت دیتاهای اقتصادی و تحلیل آنها از دسته مواردی است که در تحلیل تکنیکال مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دوره آموزشی بورس بین الملل

از آنجایی که تحلیل فاندامنتال یک موضوع گسترده و تخصص ایست، مجموعه ATS یک دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی را تهیه کرده که میتوانید برای مشاهده‌ی آن اینجا کلیک کنید.

روانشناسی ترید

در تمام لحظات زندگی یک فرد دچار احساسات و هیجانات مختلفی می‌شود که ممکن است مثبت یا منفی باشند.اساسا هیجانات بر روی تصمیم‌گیری و قدرت انتخاب افراد تاثیرات زیادی را می‌گذارد به همین علت کنترل این احساسات بسیار مهم است . شغل معامله‌گری و تحلیل‌گری سراسر تصمیم‌گیری و انتخاب است. افراد باید به مرور در گرفتن تصمیمات منطق بیشتری را به کار ببرند و احساسات را کمتر دخیل کنند. برای کنترل هیجان و احساسات، داشتن دانش و تمرین مدوام ضرروی است.

به منظور آشنایی بیشتر با روانشناسی ترید می‌توانید صفحه سایکو ترید را از اینجا مشاهده کنید.

دوره آموزشی بورس بین الملل

سرفصل‌های دوره آموزشی بورس بین الملل

  • مقدمات ورود به بازار بورس آمریکا
  • بروکرها
  • تکنیکال کاربردی
  • فاندامنتال کاربردی
  • روانشناسی ترید
  • آموزش تریدرینگ ویو

محتوای دوره

درباره مدرس

X
X