دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس | آموزش مقدماتی فارکس

زینب شکیب · ۱۴, آبان, ۱۴۰۱

آموزش مقدماتی فارکس یا دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس به صورت تخصصی در مجموعه آموزشی ATS با محوریت آموزش مقدمات جهت ورود به بازار فارکس، تهیه و ارائه شده است.
افرادی که علاقه‌مند به حضور و فعالیت در بازار فارکس هستند، با تهیه و فراگیری دوره آموزش مقدماتی فارکس میتوانند اولین قدم‌ها برای آموزش را بردارند.
در تهیه این دوره تلاش شده است که مفاهیم اولیه و کاربردی که در ابتدای ورود به این بازار افراد باید بدانند، با زبانی ساده و قابل فهم بیان شود.

آموزش مقدماتی فارکس

ضرورت یادگیری و فعالیت در بازار فارکس و علت تهیه دوره آموزش مقدماتی فارکس

بازار فارکس بزرگترین بازار مالی است ودر ابتدا بانک‌های مرکزی و سرمایه‌گذاران بزرگ در آن فعالیت داشته اند اما با گذر زمان افراد عادی نیز به فعالیت در این بازار علاقه‌مند شدند که همین امر موجب آموزش مقدماتی فارکس از سمت تیم ATS شده است. مزایای این بازار نسبت به بقیه بازارهای مالی بین المللی باعث این علاقه‌مندی و تمایل به حضور در بازار فارکس برای معامله‌گران خرد شده است. در دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس به مقایسه بازار فاکس با دیگر بازارهای مالی و بیان مزایای آن نیز می‌پردازیم و تمام موارد لازم برای آموزش مقدماتی فارکس را در این دوره قرار داده‌ایم.

 

آموزش مقدماتی فارکس

ممکن است دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی برای شما جذاب باشد.

برای ورود به بازار فارکس به چه ابزارهایی نیاز داریم؟

در ابتدا افراد باید با کلیت بازارهای مالی مخصوصا بازار فارکس آشنا شوند و ساز و کار این بازار را درک کنند. در ادامه باید به یادگیری مطالب ابتدایی این بازار بپردازند تا با روند تعیین قیمت در بازار فارکس، خرید و فروش، انواع معاملات، کارگزاری های مرتبط با این بازار و کمیسیون آنها آشنا شوند.
پس از یادگیری این مطالب باید به دنبال آموزش تحلیل برای بازار باشند که برای بازار فارکس یادگیری تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال در کنار یکدیگر برای رسیدن به سود مستمر، توصیه می‌شود.

آموزش مقدماتی فارکس

نرم افزار Meta Trader

نرم افزار متاتریدر یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین پلتفرم برای ترید در بازار فارکس است .اکثر کارگزاری ها حساب هایی را دارا هستند که از این پلتفرم استفاده می‌کند . در دوره آموزش مقدماتی فارکس تلاش شده است آموزش کامل این نرم افزار داده شود و تمامی قسمت های مهم این نرم افزار اعم از انواع سفارش، ابزار برای ترید، اندیکاتورها، مشخصات حساب توضیح داده شده است.

آموزش مقدماتی فارکس

سرفصل‌های دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس

  • تاریخچه بازارهای مالی و پیدایش بازار فارکس
  • مزایا و معایب بازار فارکس
  • مفاهیم اولیه مورد نیاز بازار فارکس
  • سایت های کاربردی
  • آموزش نرم افزار Meta Trader

 

برای مشاهده دیگر دوره‌های تخصصی آکادمی مالی ATS اینجا کلیک کنید.

سطح دوره: مقدماتی
مناسب برای: تمامی علاقه مندان به حضور در بازار های مالیپیشنیاز: علاقه به معامله گری در بازارهای مالی
زمان کل دوره: ۴ ساعت
نوع دوره: ویدیویی اسپاتپلیر
مدرس: زینب شکیب

درباره مدرس

زینب شکیب

۲ دوره ها

X
X