دوره‌‌های من

My Account

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Our Most Popular Courses

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

۱ درس

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

معامله ۸۰۰۰ سهم در بازار بورس وال استریت ورکشاپ “قدم اول برای ورود به بازار بورس آمریکا “ این ورکشاپ به مناسبت سال نوی میلادی به صورت کاملا رایگان از طرف مجموعه ی ATS به عنوان هدیه در اختیار شما اعضای خانواده ATS قرار داده میشه توی این ورکشاپ، یاد می گیرید که بهترین راهکار برای کسب درآمد دلاری چیه با بازار بورس آمریکا و دلایل برتریش نسبت به سایر بازارهای مالی آشنا میشید در نهایت یاد می گیرید یک تریدر یا سرمایه گذار خوب، چه کسیه… اگه دنبال یه راه مطمئن برای به دست آوردن درآمد دلاری هستی، اگر میخوای کیفیت زندگیتو تغییر بدی، اگر میخوای دیگه استرس تورم و گرونی رو نداشته باشی به هیچ وجه این ورکشاپو از دست نده

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
درس ها ۹

تست شخصیت شناسی MBTI برای تریدرها

MBTI یک ابزار شناسایی شخصیت افراده و در نهایت تیپ شخصیتی افراد رو معین می‌کنه. با استفاده از MBTI می‌تونید با جنبه‌های مختلف شخصیتتون آشنا بشید و به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های درونیتون پی ببرید.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

درس ها ۴

سمینار پازل موفقیت در بازارهای مالی

تکنیک ها و نکات طلایی علم تکنیکال و فاندامنتال از جمله مواردی است که تفاوت معامله گران موفق با سایرین را رقم میزند . اساتید سخنران در این سمینار با تاکید بر حلقه های مفقوده ی این دو علم مهم دریچه های جدیدی را بر روی معامله گران باز کرده اند. همچنین در این سمینار نکات روانشناسی معاملات به افراد آموزش داده شده است که به کمک آنها بتوانند احساسات مخرب و هیجانات مضر را کنترل کنند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید سمینار ضبط شده

۰ درس ها

الفبای ورود به بازارهای مالی

تدریس حضوری تحلیل تکنیکال مقدماتی در انواع بازاهای مالی، برای آن دسته از دوستانیست که هیچ آشنایی با این نوع تحلیل ندارند و می‌خواهند در کمترین زمین در این زمینه با دانش قابل توجهی برسند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
۱ درس

دوره آموزشی بورس بین الملل

در دوره آموزشی بورس بین الملل ما به معرفی بازارهای مالی پرداختیم و نیم نگاهی به مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال داشتیم

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
۰ درس ها

تدریس آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی

تدریس آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی در انواع بازاهای مالی، برای آن دسته از دوستانیست که هیچ آشنایی با این نوع تحلیل ندارند و می‌خواهند در کمترین زمین در این زمینه با دانش قابل توجهی برسند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
۱ درس

دوره آموزشی صندوق های سرمایه گذاری Hedge Fund (پوشش ریسک)

این دوره با بهره گیری از جدیدترین اطلاعات پیرامون صندوق های سرمایه گذاری Hedge Fund در سطح جهان، و با بهره گیری از اطلاعات دقیق و کاربردی برای دانشجویان این مجموعه ساخته شده است.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

۱ درس

دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی در بازارهای مالی بین المللی (مقدماتی و متوسطه)

دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی، یک دوره آموزش کاربردی در خصوص مباحث بنیادی بازارهای مالی بین‌المللی از جمله فارکس مارکت و بازار سهام کشورهاست. چرا اسمش شده فاندامنتال کاربردی؟ چون تو این دوره فقط قرار نیست مباحث فاندامنتال رو تعریف کنیم و شرح بدیم. بلکه نحوه فهم و درک استفاده از اونها رو تو بازارهای جهانی همراه با مثال‌های متعدد بررسی کردیم. که در آخر شما بتونید با استفاده از این دوره، پیش‌بینی بهتری از حرکات و جهت مارکت در بازه زمانی کوتاه و بلند مدت داشته باشید. بخش اصلی دوره دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی در بازارهای مالی بین المللی (مقدماتی و متوسطه) به صورت ۱۰ جلسه تقدیم شما میشه. که قراره به مرور زمان چندجلسه همزمان با اتفاقات و مباحث روز فاندامنتال بهش اضافه کنیم.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

۱ درس

دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی

دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی در انواع بازاهای مالی، برای آن دسته از دوستانیست که هیچ آشنایی با این نوع تحلیل ندارند و می‌خواهند در کمترین زمین در این زمینه با دانش قابل توجهی برسند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

درس ها ۹

مینی دوره خطای ذهنی تریدر

تریدر حرفه ای باشید یا تازه کار ، هیجان رفیق همیشگی معاملات شماست. منظورم از هیجان ، بالا پایین پریدن نیست. هیجان ، متضاد آرامشه. حالا هر اتفاقی بیفته ، هرحسی بهتون دست بده یا حتی فکری بیاد توی ذهنتون که شما رو از آرامش خارج کنه ، شما دچار هیجان شدین. همونطور که شور و ذوق یه جور هیجانه ، ترس و اضطراب هم یه جور هیجان محسوب میشه .

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
۱ درس

دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس | آموزش مقدماتی فارکس

آموزش مقدماتی فارکس یا دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس به صورت تخصصی در مجموعه آموزشی ATS با محوریت آموزش مقدمات جهت ورود به بازار فارکس، تهیه و ارائه شده است. افرادی که علاقه‌مند به حضور و فعالیت در بازار فارکس هستند، با تهیه و فراگیری دوره آموزش مقدماتی فارکس میتوانند اولین قدم‌ها برای آموزش را بردارند. در تهیه این دوره تلاش شده است که مفاهیم اولیه و کاربردی که در ابتدای ورود به این بازار افراد باید بدانند، با زبانی ساده و قابل فهم بیان شود.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

درس ها ۷

دوره آموزشی simple trading

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
X
X