دوره‌‌های من

My Account

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Our Most Popular Courses

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

درس ها ۹

تست شخصیت شناسی MBTI برای تریدرها

MBTI یک ابزار شناسایی شخصیت افراده و در نهایت تیپ شخصیتی افراد رو معین می‌کنه. با استفاده از MBTI می‌تونید با جنبه‌های مختلف شخصیتتون آشنا بشید و به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های درونیتون پی ببرید.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
درس ها ۴

سمینار پازل موفقیت در بازارهای مالی

تکنیک ها و نکات طلایی علم تکنیکال و فاندامنتال از جمله مواردی است که تفاوت معامله گران موفق با سایرین را رقم میزند . اساتید سخنران در این سمینار با تاکید بر حلقه های مفقوده ی این دو علم مهم دریچه های جدیدی را بر روی معامله گران باز کرده اند. همچنین در این سمینار نکات روانشناسی معاملات به افراد آموزش داده شده است که به کمک آنها بتوانند احساسات مخرب و هیجانات مضر را کنترل کنند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید سمینار ضبط شده

۱ درس

دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی در بازارهای مالی بین المللی (مقدماتی و متوسطه)

دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی، یک دوره آموزش کاربردی در خصوص مباحث بنیادی بازارهای مالی بین‌المللی از جمله فارکس مارکت و بازار سهام کشورهاست. چرا اسمش شده فاندامنتال کاربردی؟ چون تو این دوره فقط قرار نیست مباحث فاندامنتال رو تعریف کنیم و شرح بدیم. بلکه نحوه فهم و درک استفاده از اونها رو تو بازارهای جهانی همراه با مثال‌های متعدد بررسی کردیم. که در آخر شما بتونید با استفاده از این دوره، پیش‌بینی بهتری از حرکات و جهت مارکت در بازه زمانی کوتاه و بلند مدت داشته باشید. بخش اصلی دوره دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال کاربردی در بازارهای مالی بین المللی (مقدماتی و متوسطه) به صورت ۱۰ جلسه تقدیم شما میشه. که قراره به مرور زمان چندجلسه همزمان با اتفاقات و مباحث روز فاندامنتال بهش اضافه کنیم.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

۱ درس

دوره آموزشی تحلیل تکنیکال

دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی در انواع بازاهای مالی، برای آن دسته از دوستانیست که هیچ آشنایی با این نوع تحلیل ندارند و می‌خواهند در کمترین زمین در این زمینه با دانش قابل توجهی برسند.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

درس ها ۹

مینی دوره خطای ذهنی تریدر

تریدر حرفه ای باشید یا تازه کار ، هیجان رفیق همیشگی معاملات شماست. منظورم از هیجان ، بالا پایین پریدن نیست. هیجان ، متضاد آرامشه. حالا هر اتفاقی بیفته ، هرحسی بهتون دست بده یا حتی فکری بیاد توی ذهنتون که شما رو از آرامش خارج کنه ، شما دچار هیجان شدین. همونطور که شور و ذوق یه جور هیجانه ، ترس و اضطراب هم یه جور هیجان محسوب میشه .

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
۱ درس

دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس | آموزش مقدماتی فارکس

آموزش مقدماتی فارکس یا دوره آموزشی ورود به دنیای فارکس به صورت تخصصی در مجموعه آموزشی ATS با محوریت آموزش مقدمات جهت ورود به بازار فارکس، تهیه و ارائه شده است. افرادی که علاقه‌مند به حضور و فعالیت در بازار فارکس هستند، با تهیه و فراگیری دوره آموزش مقدماتی فارکس میتوانند اولین قدم‌ها برای آموزش را بردارند. در تهیه این دوره تلاش شده است که مفاهیم اولیه و کاربردی که در ابتدای ورود به این بازار افراد باید بدانند، با زبانی ساده و قابل فهم بیان شود.

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله

خرید دوره

درس ها ۷

دوره آموزشی simple trading

۰% تکمیل‌شده
۰/۰ مرحله
X
X