روش‌های شکست ترس: اعتماد بنفس کلید موفقیت در معاملات

روش‌های شکست ترس

چگونه به استراتژی معاملاتی خود اعتماد داشته باشید

ترس می تواند فلج کننده باشد. علیرغم اینکه همه چیز مرتب و آماده است، یک حمله ترس به آسانی می تواند همه چیز را خراب کند. ما می توانیم تمرین کنیم و فکر کنیم که آماده هستیم اما وقتی لحظه ای فرا می رسد که باید ماشه اقدام را بکشیم، همه چیز می تواند فوراً خراب شود.

این نوع ترس، ترس فوری، ناگهانی و فلج کننده، همه معامله گران را تحت تاثیر قرار می دهد، به ویژه کسانی که تازه وارد این حرفه شده اند . معامله گران با سابقه زمان و روش های آزمایش شده ای را برای کنترل این ترس ها در بازار یافته اند در حالی که معامله گران جدید دائماً به دنبال بهبود سیستم های ابتدایی خود هستند.

 

چگونه بر شک و ترس غلبه کنید تا به حداکثر پتانسیل خود برسید

شما باید به استراتژی معاملاتی خود اطمینان پیدا کنید در این صورت بر تمام ترس ها غلبه می کنید .

بسیاری از معامله‌گران تازه کار ، ساعت‌ها، روزها، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها را صرف ایجاد استراتژی معاملاتی عالی می‌کنند تا با شخصیت و سبک خود مطابقت داشته باشد. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک معامله‌گر کاملاً آماده حرکت است اما وقتی زمان پرش در بازار فرا می‌رسد، بپرد؟

عدم اعتماد به یک سیستم جدید که بسیاری از معامله گران تجربه می کنند سمی برای موفقیت در معامله گری است. اگر به خود و سیستمی که ایجاد کرده اید باور ندارید، امیدی نیست که آن برنامه را به خوبی اجرا کنید.

غلبه بر ترس

چگونه بر این ترس غلبه کنیم

مانند بسیاری از جنبه های زندگی ما،داشتن اعتماد به نفس کلیدی است. اعتماد کامل می‌تواند عامل تعیین‌کننده برای ورود قوی به بازار و اجرای درست برنامه‌تان باشد .

یکی از ساده‌ترین و تست‌شده‌ترین راه‌ها برای ایجاد شجاعت و اعتماد به نفس این است که استراتژی خود را تست کنید و سپس از یک حساب آزمایشی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که معاملات خود را ثبت کنید، زیرا در آینده زمانی که در برنامه خود تغییراتی ایجاد می کنید، این حرکات فوق العاده مفید خواهد بود.

اما در هر حال زمان هایی وجود دارد که اعتماد به نفس شما بالا می رود و زمانی که کاهش می یابد. این مهم است که چگونه می توانید آن را در سطحی نگه دارید که به شما امکان دهد به کار ادامه دهید و از حرکت بعدی خود نترسید.

این حرفه یک دوی ماراتن است، نه دوی سرعت، بنابراین خود را برای مسافت طولانی آماده کنید. اگر به اندازه کافی آماده باشید، دلیلی وجود ندارد که به خودتان ایمان نداشته باشید.

مقالات مرتبط

ترس از دست دادن معامله گران

در هر زمانی از روز، هزاران بازار وجود دارد که منتظر شماهستند. صدها هزار نمودار در بیست و چهار ساعت شبانه روز و ۵ روز هفته در حال نوسان و حرکت هستند که هر تیک آن می تواند براي شما پولسازي کند. برخوردن به معاملات از دست رفته می تواند چالشی واقعی براي معامله گران باشد، و هر روز شما با پول هایی سر و کار دارید که وارد حساب معاملاتی تان نشده اند. اینکه ببینید که این پول چقدر بوده است ذهنیت معامله گر را با چالشی جدي روبرو کرده و منجر به اشتباهات بزرگ در معامله گري می شود.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X