درباره آکادمی مالی ATS

تیم آکادمی مالی ATS

ما یک تیم ۱۰ نفره هستیم که هر کدوممون به تنهایی چندین ساله که داریم تو بازارهای مالی فعالیت میکنیم، وقتی متوجه شدیم که هر کدوم از ما توی یک بخش خاصی تخصصی تر کار کردیم و تو اون بخش قوی تر هستیم تصمیم گرفتیم کنار هم جمع شیم و در قالب یک تیم فعالیت کنیم تا به جای یک حوزه خاص تو چندین حوزه قوی باشیم و قوی جلو بریم .

هدف آکادمی مالی ATS

هدف ما از تشکیل این تیم اینه افرادی که قصد فعالیت تو بازارهای مالی به خصوص بازارهای بین المللی رو دارند از طریق آموزش های صحیح و اصولی کمک کنیم تا از بهترین راه و با کمترین خطا تو این بازار رشد کنند.

ats group

تشکیل آکادمی مالی ATS

مجموعه‌ی ATS از سال ۲۰۱۸ فعالیت رسمی خود را در بازارهای مالی جهان آغاز کرد. این مجموعه با بکار گیری تحلیل گران برجسته، کارشناسان حرفه ای و متخصصان به نام بازار، سعی در ارتقا و بهبود سواد مالی دانشجویان و مشتریان خود دارد. تحلیل بنیادی و تکنیکالی اقتصاد روز دنیا جهت یافتن سمت و سوی بازارها به منظور سرمایه گذاری های کلان و ارائه ی خدمات نوین آموزشی جهت بالا بردن دانش دانشجویان خود، اصلی ترین چشم انداز تیم حرفه ای ATS است.

آموزش و همکاری با آکادمی مالی ATS

تیم آموزشی ATS از دانشجویان ممتاز پرورش یافته به دست خود به عنوان عضوی از مجموعه دعوت به همکاری می کند تا زمینه ی رشد و به ثمر نشستن آن ها را فراهم کند. تیم سرمایه گذاری و سبد گردانی ATS هم با متخصصان حرفه ای و زبده ای که در اختیار دارد سعی در ثروت سازی و سوددهی به مشتریان و همراهان مجموعه را دارد. مجموعه ATS امیدوار است تا بتواند راهی به سوی اقتصادی سودآور و پایدار برای همراهان خود فراهم کند.

ats group
X
X