شروع قدرتمند فصل ۳ برای Dow Jones

شروع قدرتمند فصل 3 برای Dow Jones

شروع قدرتمند فصل ۳ برای Dow Jones

در اولین روز فصل یا همان Quarter‌ سوم مالی سال ۲۰۲۲ بازار سهام آمریکا توانست شروع قدرتمندی را داشته باشد. شاخص سهام Dow Jones توانست ۱ درصد، معادل با ۳۲۱ واحد رشد کند. شاخص سهام NASDAQ Compostie هم ۰.۹ درصد و شاخص سهام S&P500 هم ۱.۱ درصد صعود کردند.

شروع قدرتمند فصل 3 برای Dow Jones

شرکت های شاخص

سهام شرکت های مرتبط با کالاهای تند مصرف و عمومی به طور کلی ۲ درصد در اولین روز ماه July رشد کردند. اوضاع برای شرکت های شاخص در حوزه صنایع مرتبط با تکنولوژی هم خوب بود و شرکت های Apple و Microsoft و Google و Meta هر کدام بیش از ۱ درصد رشد کردند.

مقالات مرتبط

بازار سهام NASDAQ، شاخص NASDAQ Composite و NASDAQ 100

سهام بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی رو در کدوم بازار سهام ترید کنیم و در چه شاخص Index شدند؟ سهام Google، Apple، Microsoft و TESLA رو چطوری تحلیل کنیم و در کدوم بازار سهامشون رو بخریم و بفروشیم؟ کدوم شاخص سهام در کل دنیا بزرگترین مارکت کپ وزنی رو داره؟
پاسخ همه و همه این سوال ها رو در مقاله و ویدئو تکمیلی معرفی بازار سهام NASDAQ، شاخص های اصلی این بازار از جمله NASDAQ Composite و NASDAQ 100 در کنار هم دریافت کنین.

رشد شرکت های تکنولوژی و انرژی در Wall Street

روز خوب برای بازار سهام آمریکا در حوزه تکنولوژی و انرژی:
رشد ۱ درصدی شاخص S&P500
رشد ۱.۴ درصد Microsoft
رشد ۱.۸ درصدی Apple
رشد ۰.۸ درصدی شاخص Dow Jones
رشد ۰.۹۴ درصدی شاخص Nasdaq
همه در روز سه شنبه ۷ جون سال ۲۰۲۲.
برای معاملات امروز چقدر آماده اید؟

شاخص داوجونز DowJones 30 (DJIA)

مهمترین شاخص دنیا، مهمترین شاخص سهام جهان، شاخصی که نشان دهنده وضعیت اقتصاد آمریکاست، شاخصی که کل مارکت های جهانی چشم به تغییرات آن دارند، شاخص میانگین صنایع داوجونز یا شاخص داوجونز همان DowJones 30 است که به اختصار با Dow 30 نمایش داده می شود. سهام ۳۰ شرکت برتر آمریکا که هم از لحاظ مارکت کپ و هم از لحاظ عملکرد و سوددهی در رده بندی برترین و موثرترین شرکت ها قرار می گیرند.
در این مقاله و و یدئو تکمیلی به معرفی این شاخص و شرکت های حاضر در ایندکس می پردازیم و نحوه تاسیس و شکل گیری این شاخص را یادمیگیریم.

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X