یک هفته با وال استریت با آبتین: هفته دوم

یک هفته با وال استریت

در این ویدئو به بررسی عملکرد بازار در هفته ابتدایی سال ۲۰۲۲ و همینطور پیش بینی از روند بازار سهام بین الملل در هفته دوم سال جدید میلادی پرداختیم.
ما در مجموعه ATS به صورت هفتگی تحلیل بازار سهام و پیش بینی هفته آینده بازار بورس بین الملل رو ارائه می کنیم، این گزارش ها توسط کارشناسان ATS و از آنالیز اخبار، تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال سهم ها و شاخص ها و اتفاقات تاثیرگذار بر مارکت ها تولید می شوند. برای دریافت رایگان این تحلیل ها به صورت هفتگی میتوانید از شبکه های اجتماعی یوتیوب و اینستاگرام ATS ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط

ورکشاپ رایگان ورود به بازار بورس آمریکا

آشنایی با ترید در بزرگترین بازار سهام دنیا، بورس وال استریت، بورس NASDAQ و هزاران شرکت بزرگ دنیا از جمله Microsoft و Amazon و Google و Apple و Pfizer و Walmart و … از داخل ایران. در این ورکشاپ یادمیگیریم برای ورود به بازار بورس آمریکا باید چی کار کرد

تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین

این هفته شاهد روند کاهشی در بازار سهام آمریکا، قیمت دلار استرالیا در بازار فارکس و همینطور قیمت بیت کوین در بازار ارز های دیجیتال بودیم. این اتفاقات چقدر به هم وابسته هستند و این قیمت ها و شاخص ها چطور با هم مرتبط هستند؟ ارائه گزارشات مثبت ارنینگ (Earning) مایکروسافت و اپل و تسلا توانست در این بازار قرمز رنگ، برای این سه شرکت رنگ سبز و روند مثبت را به همراه داشته باشد
افزایش نرخ تورم در آمریکا و همچنین اتحادیه اروپا تمایل سیاستگذاران مالی را به سمت سیاست های انقباضی پولی برده تا بتوانند تورم را مهار کنند، این تصمیمات چگونه بر بازارهای مالی جهانی تاثیرگذار خواهد بود؟
برای پاسخ این سوالات شما را مطالعه این مقاله و ویدئو تحلیل هفتگی وال استریت با آبتین دعوت می کنیم.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
X